محمدخانی: برانکو باید به هر قیمتی حفظ شود

0
28

به گزارش خبرورزشی، ناصر محمدخانی یکی از بهترین مهاجمان تاریخ پرسپولیس، در رابطه با شرایط برانکو و سایر موارد پیرامون باشگاه با ما به گفتگو نشست.
* دلایل موفقیت پرسپولیس در جام‌حذفی چه بود؟
پرسپولیس امسال با هدایت برانکو عالی کار کرد. در مقطعی از نیم‌فصل دوم فشردگی مسابقات تأثیر منفی روی کار سرخپوشان داشت و موجب شد پرسپولیس از برد‌ها فاصله بگیرد و با چند تساوی شرایطش کمی برای قهرمانی سخت شود، اما شخصیت بالای پرسپولیس و هماهنگی سرخپوشان و فعل خواستن بازیکنان کنار هدایت بی‌نقص برانکو موجب شد پرسپولیس بتواند به بهترین شکل در هفته پایانی در جم، جام را بالای سر ببرد و با هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر را هم از سپاهان بگیرد که کار مهمی بود. در جام‌حذفی هم کار بزرگ دیگری از سوی سرخپوشان شاهد بودیم که موجب شد پرسپولیس با گذشتن از سد تیم‌های بزرگی مانند پدیده و سپاهان به فینال برسد و با پیروزی مقابل تیم سختکوش داماش قهرمان شود.
* برانکو چقدر در پیروزی‌ها و دبل کردن پرسپولیس نقش داشت؟
برانکو بهترین مربی چند سال اخیر پرسپولیس بوده و کسی هم در این مورد هیچ شکی ندارد. دبل کردن پرسپولیس کار بسیار بزرگ برانکو بود که بعد از بیست سال دوباره تکرار شد. این مسئله نشان می‌دهد که نقش او چقدر برای پرسپولیس مهم و تعیین‌کننده بوده.
* اما باشگاه نتوانسته بخشی از مطالبات برانکو را بپردازد و این مربی ممکن است از پرسپولیس جدا شود!
شنیدن این خبر علاوه بر هواداران، پیشکسوتان تیم را هم ناراحت و نگران کرده است. همه ما خواهان موفقیت و قهرمانی پرسپولیس هستیم و خوب می‌دانیم که این امر و تکرار موفقیت‌ها باز هم با حضور برانکو میسر خواهد شد به همین دلیل او باید به هر قیمت ممکن در پرسپولیس حفظ شود و کارش را ادامه دهد. باشگاه و مدیریت هم باید به هر نحو ممکن از طریق اسپانسر‌ها و سایر منابع مالی مطالبات برانکو را بپردازند، چون در حال حاضر پرداخت مطالبات این مربی از هر موضوع دیگری مهمتر است.
* در زمینه بازیکن فکر می‌کنید پرسپولیس به تقویت نیاز دارد؟
حتماً در خط حمله و یکی، دو پست دیگر به جذب بازیکن نیاز دارد و با ماندن برانکو ان‌شاءا… این امر به خوبی محقق خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید