پروژه آشتی کاپیتان‌های استقلال متوقف شد!

0
16

پروژه آشتی کاپیتان‌ها متوقف شدبه گزارش خبرورزشی، تا همین چند روز پیش کفه ترازو به نفع پژمان سنگین بود، اما حالا شنیدیم احتمال ماندن رحمتی بیشتر از منتظری است. گویا مدیران استقلال به این نتیجه رسیده‌اند که با رحمتی راحت‌تر می‌توان کار کرد تا با پژمان منتظری… به گفته یکی از نزدیکان استقلال، رحمتی چند مزیت نسبت به منتظری دارد؛ یکی اینکه پژمان چند بار در اعتصاب بازیکنان استقلال به خاطر مشکلات مالی نقش داشته، ولی رحمتی معمولاً تلاش می‌کند مانع اعتصاب همبازیانش شود. دیگری این که رحمتی مشکلی با نیمکت‌نشینی ندارد و هر وقت هفته‌ها ذخیره حسینی بوده، اعتراض نکرده، اما پژمان را نمی شود نیمکت کرد.
البته کنار گذاشتن منتظری چندان هم ساده نیست چراکه شایعه شده در استقلال منتظری از طرف وریا غفوری، علی کریمی و سیدحسین حسینی حمایت می‌شود، در نقطه مقابل رحمتی هم با فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی، فرشید باقری و داریوش شجاعیان صمیمی است.
جالب است بدانید فرهاد مجیدی قصد داشت بین منتظری و رحمتی یک جلسه خودمانی بگذارد که حالا با توجه به منتفی شدن ادامه همکاری فرهاد و استقلال چنین جلسه‌ای برگزار نخواهد شد و باشگاه هم تنها در صورتی که بخواهد منتظری را حفظ کند این نشست را برای حل اختلاف طرفین برگزار می‌کند.
در همین ارتباط شنیدیم مدیران استقلال تمایلی به حفظ وریا غفوری و فرشید باقری هم ندارند، ولی ترجیح می‌دهند در این شرایط تمامی بازیکنان‌شان را حفظ کنند و منتظر استارت استراماچونی بمانند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید