فرهاد مجیدی قربانی جدید فوتبال ایران

0
18

خبرورزشی/کاوه علی‌اسماعیلی: انگار برخی یادشان رفته فرهاد مجیدی چه جایگاهی نزد هواداران استقلال و اصلا پیش چشم طرفداران فوتبال در ایران دارد. او یک «پرسونال برند» واقعی در فوتبال و ورزش کشورمان به حساب می‌آید که به تنهایی می‌تواند میلیون‌ها هوادار استقلال را یکدل و متحد کند، ولی به جای استفاده از ظرفیت‌های این چهره، او را قربانی می‌کنند.
استقلالی‌ها برای عبور از وینفرد شفر، به چهره‌ای محبوب نیاز داشتند که صدای اعتراض هواداران را بابت اخراج مربی آلمانی از بین ببرد و چه کسی بهتر از فرهاد مجیدی؟! وقتی فصل تمام شد نیز، هزاران وعده و وعید دادند، اما در نهایت از مجیدی هم عبور کردند آن هم در حالی که قرار بود فرهاد دستیار مربی بعدی استقلال شود.
بعد از آن که مجیدی متوجه شد با حضور سرمربی بعدی تیم (احتمالا استراماچونی) دیگر جایی روی نیمکت استقلال ندارد، تصمیم به مذاکره با سایر تیم‌ها گرفت تا اینکه پای تیم امید به میان آمد. حمید استیلی مدیر تیم امید از فرهاد دعوت به همکاری کرد و ساعاتی قبل خبر رسید مجیدی سرمربی تیم امید شده، اما اتفاقات دیگری رقم خورد.
این بار یک منبع آگاه در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در خصوص انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید گفت: «مجیدی مربی بزرگ و خوبی است، ولی عجیب است که بدون هماهنگی با ما و وزارت ورزش این انتخاب صورت گرفته و جای تاسف دارد.»
و به همین راحتی با نام و آوازه یکی از چهره‌های محبوب فوتبال کشورمان بازی می‌شود. این همان بازی معروفی است که قبلا با علی کریمی، علی دایی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، محرم نویدکیا و… نیز انجام شده بود. حالا نوبت به فرهاد رسیده تا قربانی جدید فوتبال ایران باشد.
واقعا اگر قرار نیست فرهاد مجیدی در این فوتبال فعالیت کند، پس چه کسی حق کار کردن دارد؟ کدام یک از استقلالی ها به اندازه او شهرت و محبوبیت دارند؟ کدام مربی جوان باید یک روز روی نیمکت تیم امید، آزمون پس بدهد. یعنی مربیان جوان داخلی بدتر از مربیانی چون زلاتکو کرانچار یا نلو وینگادا روی نیمکت امید نتیجه می گیرند؟ 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید