فتحی: برخلاف میل باطنی با رفتن مجیدی موافقت کردیم

0
20

به گزارش خبرورزشی، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه این باشگاه در گفتگو با شبکه خبر سیما درباره جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و حضورش در تیم فوتبال امید اظهار داشت: مجیدی سرمایه استقلال است و ما به حضور ایشان علاقه داشتیم. مجیدی را با علم به استقلال آوردیم و او برای تیم مفید بود. ما و او به ادامه همکاری علاقه داشتیم، اما وقتی که تاج درخواست کرد برخلاف میل باطنی و به دلیل اینکه همیشه منافع ملی را ترجیح می‌دهیم در جلسه فنی با حضور مهدی تاج و اعضای کمیته فنی فدراسیون قانع شدیم تا مجیدی را در اختیار تیم امید قرار دهیم. مجیدی استقلالی بود و است و با تمام وجود می‌خواستیم او را داشته باشیم، اما منافع تیم ملی ارجح بود و تصمیم گرفتیم از حضور او در فدراسیون فوتبال استفاده شود.
وی درباره حضور دستیاران استراماچونی عنوان کرد: دستیاران این مربی دیشب به تهران آمدند و از امکانات بازدید کردند. در حال رایزنی برای برنامه ریزی هستیم. استراماچونی هم بعد از امضای قرارداد به تهران می‌آید. تمام صحبت‌ها انجام شده و تنها امضای قرارداد مانده است. قرارداد استقلال با او ۲ ساله خواهد بود.
مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه درباره صحبت‌های علی خطیر علیه وینفرد شفر عنوان کرد: ما از شفر تشکر می‌کنیم و او به باشگاه کمک کرده است. به لحاظ فنی نتوانستیم با او ادامه دهیم و برای او آرزوی موفقیت در زندگی فنی داریم. از طریق فیفا مباحث مالی او را حل می‌کنیم. شفر با خاطره خوب تهران را ترک کرد و برای او در تیم جدید آرزوی موفقیت می‌کنم و عقیده دارم مسائل حاشیه‌ای کمکی نمی‌کند و در شأن استقلال نیست. او طرح دعوا کرده و من قول دادم که با کمترین هزینه مشکل حل شود.
فتحی در ادامه عنوان کرد:‌مجیدی به ما لیست نداده و مواردی را به ما گفته است. دستیاران استراماچونی به تهران آمدند و لیست بازیکنان را با آن‌ها در میان می‌گذاریم. امیدواریم در کوتاه‌ترین مدت به توافق برسیم. هنوز با کسی قرارداد امضا نکردیم و امیدواریم این اتفاق سریعتر رخ دهد.
وی همچنین در پایان یادآور شد: وزارت ورزش و جوانان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برابر قانون نمی‌تواند کمک کند. تا الان نیز کمک نکرده است و این موضوع شامل دو تیم می‌شود. مجلس وزارت ورزش را منع کرده است و ما از طریق اسپانسر پول جذب می‌کنیم. امیدواریم مشکلات سال گذشته تکرار نشود و دوستان به ما قول دادند که این اتفاق رخ دهد. از دکتر جهرمی وزیر محترم ارتباطات هم بابت کمک‌هایش تشکر می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید