رحمتی و حیدری رودررو حرف بزنند نه در فضای مجازی

0
20

به گزارش خبرورزشی، صمد مرفاوی معتقد است فعلاً نمی‌توان در مورد سطح توانایی‌های آندره‌آ استراماچونی اظهار نظر کرد. صمد مرفاوی همچنین تأکید دارد دعوای رحمتی و حیدری در شأن استقلال نیست.
* به نظر می‌رسد حضور آندره‌آ استراماچونی در استقلال بسیار جدی شده است. به نظر شما موفق می‌شود؟
از حالا نمی‌شود با قاطعیت نظر داد که گزینه خوبی است یا نه. واقعاً پیش‌داوری دشوار است. ایشان از اروپا می‌آید و نگاهش به فوتبال و امکانات متفاوت است بنابراین مدیران باشگاه باید از همین حالا به فکر تهیه امکانات لازم باشند نه اینکه بنده خدا آقامدد هر روز وسایل تمرین را از این زمین به آن زمین جابه‌جا کند. در واقع مدیران باشگاه استراماچونی را آوردند تا به قول خود مبنی بر جذب سرمربی خارجی عملی کنند.
* ولی او اصلاً از لیگ ما و بازیکنان شاغل در آن شناخت ندارد و طبیعی است که باید افراد دیگری برایش یارگیری کنند. با این حساب آیا می‌تواند با نفراتی که دیگران برایش خریده‌اند، موفق شود؟
این مسئله غیرطبیعی نیست و واقعیت است. مربی ایتالیایی که لیگ ما را نمی‌شناسد و باید افرادی که روی لیگ برتر اشراف دارند، یارگیری را مدیریت کنند. استراماچونی حرفه‌ای است و قطعاً بازی‌های فصل قبل استقلال را دیده و روی همان تیم برنامه‌ریزی کرده است بنابراین اسکلت لیگ هجدهم باید حفظ شود و فقط نقاط ضعف آن مرتفع گردد.
* احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، اخیراً در مصاحبه‌ای گفته پیشکسوتانی مثل شما باید به باشگاه مشورت بدهند و کمک کنند.
آقای سعادتمند بسیار محترم هستند. هرکسی که در استقلال زحمت می‌کشد برایم محترم است، ولی متأسفانه در این سال‌ها باشگاه استقلال حتی یک بار هم به من زنگ نزده و برای مشورت دعوت نکرده است. اگر تماس بگیرند به عنوان یک استقلالی هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می‌دهم، ولی تا امروز که زنگ نزده‌اند.
* مهدی رحمتی و خسرو حیدری این روز‌ها به شدت با هم درگیر شده‌اند.
این اتفاق نه در شأن استقلال است و نه در شأن این دو بازیکن محترم که سال‌ها در تیم ملی بوده‌اند. اگر مهدی و خسرو با هم اختلافی هم دارند، باید رودررو با هم حرف بزنند نه در فضای مجازی. اینکه پای خانواده‌ها هم به آن کشیده شود نیز از اساس تلخ و غلط است.
* بعضی از پیشکسوتان استقلال معتقدند اگر منصور پورحیدری زنده بود، بسیاری از مشکلات کنونی این تیم اصلاً به وجود نمی‌آمد. شما این موضوع را قبول دارید؟
خدا رحمت کند منصورخان را. همه می‌دانند هر مدیری در استقلال به مشکل و بحران برمی‌خورد، سراغ پورحیدری می‌رفت و او هم صادقانه پای کار می‌آمد، ولی متأسفانه حالا دیگر در جمع ما نیست و مشکلات باید به طریق دیگری حل شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید