جهانبخش، مشتاق تمرین کردن با ویلموتس

0
16
جهانبخش، مشتاق تمرین کردن با ویلموتس
به گزارش خبرورزشی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: مشتاق کار کردن با ویلموتس هستیم تا کیفیت خود را افزایش بدهیم.
 علیرضا جهانبخش در گفتگو با سایت باشگاه برایتون درباره برتری ۵ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه بیان کرد: مقابل سوریه یک بازی عالی انجام دادیم و با وجود اینکه این بازی همیشه سخت است، اما عملکرد خوبی داشتیم. پس از تمرینات سختی که انجام دادیم گلزنی و برد در بازی با سوریه برای من لذت بخش بود. برای من خوب است در تمرینات پیش از فصل جدید به بهترین شکل آماده بشوم و بازی کنم.
وینگر تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار با کره جنوبی گفت: بازیکنان این تیم باکیفیت هستند و برخلاف ایران، لیگ این کشور همچنان در حال برگزاری است که این موضوع سبب می‌شود بازیکنان کره جنوبی در بالاترین سطح آمادگی باشند. بازی سختی داریم، اما می‌توانیم مانند دیدار با سوریه نمایش خوبی داشته باشیم.
جهانبخش درباره حضور مارک ویلموتس در تیم ملی ایران اظهار داشت: تیم ملی ایران در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی کرده است. ۲ بار در جام جهانی حضور داشتیم و اوایل امسال (۲۰۱۹) به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا رسیدیم که من فکر می‌کنم سزاوار رتبه بهتری بودیم. می‌دانیم ویلموتس سرمربی یکی از بهترین نسل‌های بلژیک بوده که برخی بازیکنان بزرگ آن تیم مانند ادن هازارد و وینسنت کمپانی در بهترین تیم‌های جهان بازی می‌کنند.
او ادامه داد: بازیکنان سطح بالای بلژیک در دوران سرمربیگری ویلموتس در این تیم پیشرفت کردند و این برای ما (بازیکنان تیم ملی ایران) خبر خوبی است. مشتاق کار و تمرین کردن با ویلموتس هستیم تا از این طریق کیفیت خود را بهبود ببخشیم و گام‌های بزرگ تری برای دست یابی به اهدافمان برداریم.
هافبک ایرانی تیم برایتون درباره انتخاب گراهام پاتر به عنوان سرمربی جدید این تیم گفت: پاتر سرمربی سامان قدوس بوده و نظر او درباره این مربی بسیار مثبت است. با انتخاب گراهام به عنوان سرمربی برایتون نسبت احساس بهتری نسبت به فصل پیش دارم.
او افزود: پاتر می‌خواهد وینگر‌های تیمش موقعیت‌های زیادی ایجاد کنند، رو به جلو بازی کرده و گل‌های بیشتری بزنند. او همچنین مدام با بازیکنانش صحبت کرده و به آن‌ها می‌گوید هرچه احساس می‌کنید بهتر است انجام بدهید. دنبال ارتباط برقرار کردن با پاتر هستم تا ببینم او می‌خواهد چگونه بازی کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید