خوردبین: با جدایی برانکو، فاتحه قهرمانی پرسپولیس را بخوانید!

0
24

به گزارش خبرورزشی، مردی که حدود ۵۰ سال از عمر خود را در باشگاه پرسپولیس سپری کرده و از بابت فعالیت در یک باشگاه رکورددار است این روز‌ها در گوشه خانه در حال استراحت است. کسی که سال‌ها به عنوان بازیکن و سرپرست در پرسپولیس کار کرده و حالا هیچ یک از مدیران باشگاه، مربیان و بازیکنان احوالش را هم نمی‌پرسند! صحبت از محمود خوردبین است. مرد متعصب پرسپولیسی که دیروز در خصوص خیلی مسائل با او به گفتگو پرداختیم.
* محمودخان چه خبر؟ احوال شما چطور است؟
بد نیستم. در خانه مشغول استراحت هستیم و…
* پرسپولیسی‌ها با شما تماس می‌گیرند؟
توقعی از کسی ندارم.
* گلایه هم ندارید؟
نه! به هر حال سرشان شلوغ است و نمی‌توانند حال محمود خوردبین را بپرسند.
* به نظر می‌رسد از بی‌معرفتی‌ها کمی دلخور باشید.
مهم نیست! بگذریم…
* شما تا همین یکی دو سال پیش به عنوان سرپرست در پرسپولیس بودید و با اغلب بازیکنان و مربیان پرسپولیس بودید. احوالپرسی از شما کار چندان دشواری نیست. هست؟!
گفتم که مهم نیست. سرشان شلوغ است دیگر…
* بسیار خوب، خبر مربوط به جدایی برانکو را شنیدید؟
بله، امیدوارم این اتفاق نیفتد. من با برانکو کار کرده‌ام و خوب می‌دانم یک مربی فنی، کاربلد و باشخصیت است.
* ولی دستمزدش پرداخت نشده است.
بله، او یک مربی حرفه‌ای است که به یک کشور دیگر آمده کار و درآمدی کسب کند. اتفاقاً آدم بسیار باشخصیتی است که سکوت کرده و جنجالی به پا نکرده است. به نظرم باشگاه پرسپولیس باید قدر این مربی بزرگ و موفق را بداند.
* ظاهراً الاهلی عربستان و چین پیشنهاداتی به برانکو داده‌اند.
گفتم که کارنامه برانکو مشخص است. سه سال پشت سر هم توانست پرسپولیس را قهرمان ایران کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. با چنین عملکردی به طور حتم او پیشنهادات خوبی دریافت می‌کند و باید پرسپولیسی‌ها او را حفظ کنند.
* به نظر شما می‌توانند؟
این هنر مدیریت است. من در حال حاضر در پرسپولیس نیستم و شرایط این باشگاه را نمی‌دانم. امیدوارم دوستان بتوانند برانکو را حفظ کنند، چون جدایی این مربی تبعات خوشی ندارد.
* بیشترتوضیح می‌دهید؟
به نظر من با جدایی برانکو باید فاتحه قهرمانی پرسپولیس را خواند!
* چرا؟
من از نزدیک نقش برانکو را در موفقیت‌های پرسپولیس مشاهده کردم. شما خودتان بگویید در صورت جدایی احتمالی برانکو از پرسپولیس چه کسی جانشین او خواهد شد؟
* نمی‌دانیم! حرف از افشین قطبی شد که بلافاصله تکذیب کردند.
هیچ‌کس را نمی‌توانند پیدا کنند. جانشین ایرانی یا خارجی که با شرایط پرسپولیس آشنا باشد سخت پیدا می‌شود. هر کس هم بیاید زمان می‌برد تا با شرایط هماهنگ شود. برانکو، اما ۴ سال در این تیم بوده و با چم و خم کار آشناست. حیف است یک مربی موفق و قهرمان را به این راحتی از دست بدهیم.
* شما باشید چه کسی را به عنوان جانشین برانکو انتخاب می‌کنید؟
ما که کاره‌ای نیستیم! به من باشد هرگز اجازه نمی‌دهم برانکو از پرسپولیس جدا شود و همین امروز یک قرارداد بلندمدت با او می‌بندم، اما گفتم که من کاره‌ای نیستم!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید