چرا باشگاه به خاطر ۵ میلیارد قید قهرمانی را زد؟

0
14

به گزارش خبرورزشی، علی نظری جویباری با انتشار متنی در فضای مجازی باشگاه استقلال را به باد انتقاد گرفت که چرا در روز‌هایی که تیم استقلال به گلزن نیاز داشت صیادمنش بازی نمی‌کرد و حالا که او در آمادگی کامل است چرا باید سرمایه تیم فروخته شود؟ در این میان گروهی با وام گرفتن از این متن، کادر پزشکی استقلال را زیر سؤال بردند و آن‌ها را مقصر بازی نکردن صیادمنش جلوه دادند. برای همین منظور با نظری جویباری تماس گرفتیم تا در این باره حرف بزند که به خبرورزشی گفت: «من به صداقت و عملکرد حرفه‌ای کادر پزشکی باشگاه استقلال شک ندارم و معتقدم آن‌ها هیچ کم‌کاری در این باره نکرده‌اند. حرف من خود باشگاه است. اینکه چرا وقتی استقلال چنین گلزن خوبی در اختیار دارد باید او را بفروشند تا پول به دست آورده و آن را برای مهاجمان خارجی ناکارآمد هزینه کند؟ مگر همه هدف مسئولان استقلال غیر از این است که استقلال قهرمانی و جام بیاورد؟ اگر همین است چرا باید یک مهاجم گلزن که عاشق تیم استقلال است را بفروشند که با پولش مهاجم ضعیف و گل‌نزن بگیرند؟»
قائم‌مقام اسبق باشگاه استقلال گفت: «حرف من این است اگر صیادمنش می‌توانسته برای استقلال بازی کند چرا روبه‌روی پدیده به میدان نرفت؟ واقعاً اگر ملاحظه‌ای درباره این بازیکن صورت گرفته که مثلاً مبادا مصدوم شود و قراردادش با فنرباغچه تحت‌الشعاع قرار بگیرد باید به حال آن مدیریت گریست. در همین لیگ برتر خودمان تیم‌هایی بودند که سالی ۱۰۰ یا بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده‌اند تا جام بیاورند آن وقت استقلال باید به خاطر ۵، ۶ میلیارد تومان این بلا را سر استقلال بیاورد؟ اگر صیادمنش در مسابقه با پدیده به میدان می‌رفت چه بسا امروز ما قهرمان بودیم. مگر چند امتیاز با صدر جدول اختلاف داشتیم؟»
او همچنین درباره تعلل مدیران استقلال درباره معرفی سرمربی جدید گفت: «متأسفانه روز‌های طلایی بسته شدن تیم را از دست می‌دهیم ولی مسئولان باشگاه استقلال هنوز اندر خم یک کوچه است! این موضوع باید هرچه سریع‌تر روشن شود و بازیکنان و مردم تکلیف خودشان با تیم‌شان را بدانند».
نظری جویباری همچنین در ارتباط با صحبت‌های رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال که گفته بین دو باشگاه بزرگ پایتخت تبعیض وجود دارد با اشاره به اینکه احمد سعادتمند مدیر کل دفتر استعدادیابی و توسعه وزارت ورزش بوده گفت: «ما که مدت‌هاست این را فریاد می‌زنیم. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟ هواداران استقلال هم بار‌ها در این مدت نوشته‌اند تا سال ۱۴۰۰ قید قهرمانی را زده‌اند. شکر خدا هر روز مستنداتی تازه‌تر در این باره به دست می‌آید. جالب است که سعادتمند هم بر تبعیض بین سرخابی‌ها صحه گذاشت».

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید