پشت پرده شایعه به بن‌بست رسیدن مذاکرات استقلال

0
16

به گزارش خبرورزشی، در حالی که عصر پنج‌شنبه شایعه شده بود مذاکرات استقلال با آندره‌آ استراماچونی به بن‌بست رسیده و حضور این مربی در جمع آبی‌ها منتفی شده است، شامگاه جمعه برخی از مدیران باشگاه استقلال این شایعه را تکذیب کردند! در همین رابطه دیشب اطلاعات جدیدی به دست‌مان رسید که در نوع خود جالب توجه تلقی می‌شود.
بی‌خبری به خاطر پرواز
داستان از جایی شروع شد که استقلالی‌ها اواخر هفته قبل ناگهان ارتباط خود با استراماچونی را از دست رفته دیدند و همین مسئله دردسرساز شد، اما واقعیت این بود که مرد ایتالیایی ناگزیر به قطع ارتباط بود، چون هنگام تماس مدیران استقلال داخل هواپیما بود و نمی‌توانست پاسخ آن‌ها را بدهد، ولی ظاهراً از صبح جمعه دوباره تماس‌ها برقرار شده است.
مشکلات زن و شوهری
بدیهی است که برای استراماچونی، رضایت همسرش برای حضور در ایران فوق‌العاده مهم است و خانم او هم شرایط خاصی دارد، ولی این موارد براساس ادعای مدیران باشگاه استقلال هیچ ارتباطی به آن‌ها ندارد، چون می‌خواهند با استراماچونی توافق کنند نه با همسر او! قرار شده مشکلات زن و شوهری میان خود طرفین حل و فصل شود.
توافق برای سفر به تهران
… و بالاخره اینکه استقلالی‌ها شب گذشته مدعی بودند استراماچونی به تهران سفر می‌کند. یکی از مدیران این باشگاه در این رابطه به ما گفت: توافق با استراماچونی انجام شده، اما این به منزله عقد قرارداد نیست. ما برای سفر این مربی به ایران با او توافق کرده‌ایم و او به احتمال زیاد همین روز‌ها مسافر تهران می‌شود. البته قرار شده همسرش را هم به تهران بیاورد و خانمش فضای ایران را ببیند و پس از مذاکرات نهایی طرفین در تهران مشخص شود سرمربی استقلال خواهد شد یا نه؟ البته باید این را هم مد نظر قرار داد که استراماچونی تعمداً می‌خواهد چند روز دیرتر سرمربی استقلال (یا هر تیم دیگری) شود تا بتواند آخرین قسط قراردادش را از اسلاویاپراگ بگیرد و سرش در این مورد کلاه نرود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید