پاتوسی تا فردا منتظر استقلال می‌ماند

0
27

به گزارش خبرورزشی، پاتوسی در نیم‌فصل به جمع آبی‌پوشان ملحق شد. او در ۱۷ بازی برای این تیم به میدان رفت و با زدن ۴ گل، ارسال ۵ پاس گل در لیگ و از آن سو بازی‌های درخشان در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل به بازیکنی مؤثر برای استقلال و محبوب برای هواداران این تیم شد.
اصل ماجرا این است باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی نزد باشگاه کیپ‌تاون سیتی و خود پاتوسی دچار بدعهدی شده است، چون چند مرتبه به آن‌ها وعده یک هفته‌ای دادند و خروجی کار صفر بود! چون باشگاه نتوانست پول لازم را تهیه کند حالا پاتوسی دلخور و بدبین شده و به برخی همبازیانش هم گفته مدیران استقلال با او شوخی کرده‌اند! و در حال آزارش هستند در حالی که او به عنوان بازیکن خارجی برای کسب درآمد به ایران آمده است.
معاون باشگاه استقلال روز پنج‌شنبه شرایط را به پاتوسی توضیح داد و گفت آن‌ها هم به دلیل بدقولی اسپانسر‌ها در وضعیت سختی قرار دارند و به هیچ عنوان قصد آزار دادن پاتوسی به عنوان بازیکن باکیفیت، بانظم و محبوب هواداران را ندارند.
مدیران باشگاه به پاتوسی گفتند اسپانسر قول داده ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) پول استقلال را بدهد، اما برای نشان دادن حسن نیت، باشگاه در تلاش است ۹ ژوئن (۱۹ خرداد) حق و حقوق این بازیکن را بپردازد.
پاتوسی در اعتراض به مشکلات مالی از هواداران استقلال خداحافظی کرد، اما خودش دوست دارد در ایران بازی کند و به نظر می‌رسد تا یک‌شنبه یعنی فردا منتظر بماند و اگر احساس کند نسبت به او کم‌لطفی نمی‌شود به همکاری‌اش با آبی‌پوشان ادامه می‌دهد.
حال جای سؤال از مدیران استقلال اینجاست که چطور مدعی عقد قرارداد‌های محکم هستند، اما بازیکنان خیلی راحت می‌توانند قراردادشان را فسخ کنند و بروند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید