نورافکن: استقلال باید ظرف ۱۰ روز تکلیفم را روشن کند وگرنه می‌روم

0
12
نورافکن: استقلال باید ظرف ۱۰ روز تکلیفم را روشن کند وگرنه می‌روم
خبرورزشی/محمدرضا مدنی؛ امید نورافکن که در تابستان پارسال راهی شارلوا بلژیک شده و در زمستان ۱۳۹۷ به تهران و باشگاه استقلال برگشت این روز‌ها نمی‌داند باید برای ادامه بازی به بلژیک برگردد یا در تهران بماند! این هافبک جوان روز گذشته با خبرورزشی حرف زد و از برنامه‌هایش گفت.
*همه درباره ماندن و نماندنت در استقلال می‌پرسند! در این باره توضیح می‌دهی؟
استقلال و شارلوا دو تیم مطرح در ایران و بلژیک هستند که بودن در هر یک از آن‌ها باعث افتخار است. البته من از نوجوانی در استقلال بزرگ شده‌ام و فوتبال را با این تیم یاد گرفتم و الان هم ۴، ۵ سالی است که با بزرگسالان استقلال کار می‌کنم. این آرزوی هر کسی است که در تیم‌های استقلال و پرسپولیس عضویت داشته باشد و برای آن‌ها بازی کند.
* وضعیت امروزت چطور است؟
قطعاً من دوست دارم در استقلال بمانم و در صحبت‌هایی که با آقایان فتحی و خطیر داشتم هم این را گفتم ولی نمی‌توانم دروغ بگویم. آخر حرف‌هایمان این‌طور تمام شد که مسئولان باشگاه با طرف بلژیکی حرف بزنند که یا قرارداد قرضی‌ام تمدید شود یا به بلژیک برگردم.
* خودت هم با مسئولان باشگاه بلژیکی حرف زده‌ای؟
نه! من بازیکن آن تیم هستم و باید در تاریخ مقرر خودم را به کادر فنی معرفی کنم. قراردادم قرضی بود و دیگر بازیکن استقلال نیستم.
* از چه تاریخی باید در بلژیک باشی؟
تمرینات شارلوا از بیست‌وهشتم خرداد آغاز می‌شود و باشگاه باید ظرف ۱۰ روز آینده تکلیفم را روشن کند.
* وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می‌کنی؟
امیدوارم هرچه سریع‌تر کادر فنی مشخص شود تا بیش از این زمان را از دست ندهیم.
* فکر می‌کنی فرهاد مجیدی باید سرمربی شود یا در کادر فنی باقی بماند؟
آقافرهاد اشراف کاملی به مسائل ریز و درشت استقلال دارد. از اداره شدن باشگاه در سطح مدیریت گرفته تا مسائل فنی و امور مربوط به آن. او زیر و بم روحیه بازیکنان را هم می‌داند و، چون خودش از دل این باشگاه بیرون آمده همه مسائل را به دقت بررسی کرده است. برای همین فکر می‌کنم فرهاد مجیدی باید در کادر فنی بماند و به استقلال کمک کند.
* فکر می‌کنی استقلال توانایی قهرمانی در فصل بعد را دارد؟
استقلال این پتانسیل را دارد و با توجه به اینکه هوادارانش جام می‌خواهند قطعاً این اتفاق برای استقلال رخ می‌دهد.
* با توجه به اینکه ویلموتس بلژیکی است و حتماً درباره تو هم اطلاعاتی دارد فکر می‌کنی بتوانی به تیم ملی دعوت شوی؟
من از دو سال پیش با این هدف که با تیم ملی راهی جام جهانی شوم تلاش کردم به بلژیک بروم ولی بخت با من یار نبود. من حتی به اردوی تیم ملی هم دعوت شدم ولی نشد. شاید در آن مدت تلاش‌هایم منطبق با تصمیمی که داشتم نبود. با این وجود باز هم تلاش می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید