نجات 38 مصدوم از مرگ حتمی طی چند روز گذشته

0
11

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امدادگران هلال احمر گیلان در تعطیلات چهار روز گذشته در ۳۴ حادثه در استان حضور یافته و ضمن امدادرسانی به ۴۱۰ حادثه دیده ۳۸ مصدوم را از مرگ حتمی نجات دادند.

مهدی ولی پور در گفت‌وگو با   ایسنا اظهار کرد: با آغاز تعطیلات، جمعیت هلال احمر استان علاوه بر پایگاه‌های امداد و نجات ثابت و موقت فصلی، شش پایگاه  سیار را نیز جهت بالا بردن آرامش خاطر همشهریان و مسافران فعال کرد تا در صورت وقوع حادثه هر چه زودتر در صحنه حضور یابند.

وی افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در ۳۴ حادثه به وقوع پیوسته در استان حضور یافته و ضمن امداد رسانی به ۴۱۰ حادثه دیده ۳۸ مصدوم را از مرگ حتمی نجات دادند.

ولی پور با اشاره به اینکه پایگاه‌های امداد و نجات ثابت به صورت شبانه‌روزی آماده ارایه خدمات به حادثه دیدگان است  ادامه داد: از ۱۳ لغایت ۱۸ خردادماه ۲۱۸ نجاتگر و پرسنل در حوادث حضور یافته و خدمات لازم را به حادثه دیدگان ارائه کردند.

وی اظهار کرد: ۳۰ دستگاه آمبولانس در طول تعطیلات گذشته برای خدمات‌رسانی به مصدومان به کار گرفته شد که ۲۴ نفر از مصدوم توسط آمبولانس‌های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید