صیادمنش: اولین گل ملی‌ام تقدیم به پدر و مادرم

0
10

خبرورزشی/محمدرضا مدنی: اللهیار صیادمنش در نخستین بازی ملی اش موفق به گلزنی شد تا قدم در راه بازیکنانی مانند سردار آزمون و علی دایی بگذارد. مهاجم فصل آینده تیم فنرباغچه که از سوی مارک ویلموتس به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد در دقیقه ۷۹ بازی با سوریه به میدان رفت و موفق شد در دقیقه ۸۸ گل پنجم تیم ملی و اول خودش را به ثمر برساند. در همین ارتباط صیادمنش گفت‌وگویی با خبرورزشی انجام داد که در ادامه می خوانید:
شکر خدا خیلی خوب ظاهر شدیم و توانستیم یک برد روحیه‌بخش به دست بیاوریم.
* درست است که سوریه همه نفرات اصلی اش را نداشت؟
به هر حال سوریه همیشه تیم خوبی بوده و در سال‌های اخیر نیز بازی‌های خوبی روبه‌روی تیم ملی ما انجام داده است.
* از اولین گل ملی ات بگو…
پیش‌تر هم گفته بودم بابت دعوت شدنم به اردوی تیم ملی انگیزه زیادی پیدا کرده بودم. در روز‌های قبل از بازی هم خیلی با انرژی در تمرینات شرکت می‌کردم و روی نیمکت هم مترصد یک فرصت بودم. شکر خدا سرمربی جدید تیم ملی هم به من اعتماد کرد و به بازی رفتم.
* گل خوبی زدی! با چه هدفی به زمین رفتی؟
کادر فنی از من خواست بار تهاجمی تیم را بیشتر کنم و فشار را روی مدافعان حریف افزایش بدهم. شکر خدا آقااحسان (حاج‌صفی) هم ارسال خیلی دقیقی داشت و من هم توپ را درون دروازه زدم. واقعاً از اعتمادی که آقایان ویلموتس و وحید هاشمیان به من داشتند، ممنونم و امیدوارم توانسته باشم پاسخ درستی به اعتمادشان بدهم.
* چطور بعد از گل سمت ویلموتس نرفتی؟
شاید باور نکنید ولی اصلاً حواسم نبود. بعد از گل سمت حاج‌صفی رفتم تا از او تشکر کنم. از طرفی هم خیلی خوشحال بودم و در پوست خودم نمی‌گنجیدم. البته من در لباس دیگر تیم‌های ایران گلزنی کرده بودم ولی انگار گلزنی با لباس تیم بزرگسالان با بقیه فرق داشت.
* گلت را هم به کسی تقدیم کردی؟
نه! اما حالا این گل را به پدر و مادرم تقدیم می‌کنم که برای رسیدن من به این جایگاه خیلی تلاش کردند و دوست دارم از این طریق به نوعی از محبت‌هایشان قدردانی کنم.
* ویلموتس حرفی نزد؟
به هر حال همه اعضای کادر فنی از نتیجه راضی بودند و اعضای کادر فنی هم به من خسته‌نباشید گفتند. کلاً همه بزرگتر‌های تیم به من لطف داشتند.
* کار با ویلموتس چطور است؟
او مربی با دانش و بسیار دقیقی است. آقای هاشمیان هم خیلی در شناسایی بازیکنان به آقای ویلموتس کمک می‌کند. در کل فکر می‌کنم کادر جدید تیم ملی انسجام عالی دارد.
* بازی با کره‌جنوبی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
قطعاً بازی آسانی نیست ولی همه می‌دانند در دیدار‌های تدارکاتی نتیجه خیلی اهمیت ندارد و بیشتر مهم این است که سرمربی جدید تیم ملی بازیکنان و سبک بازی تیم ملی را ببیند و با آن آشنا شود.
* از استقلال و تغییرات کادر فنی اش خبر داری؟
تا حدودی در جریان هستم. امیدوارم هر اتفاقی برای استقلال می‌افتد در نهایت به سود این تیم باشد. خدا کند استقلال فصل بعد قهرمان شود تا هوادارانش خوشحال شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید