تراکتور، تیکدری را از چنگ پرسپولیس و استقلال ربود

0
10

به گزارش خبرورزشی، مهدی تیکدری پس از پیوستنش به تراکتورسازی گفت: خیلی خوشحالم که زنوزی (مالک باشگاه تراکتورسازی) به من این لطف را داشت و به من اعتماد کرد. می‌دانم تراکتورسازی تیم پرطرفداری است و ان‌شاءالله بتوانم جواب محبت‌ها را با قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی بدهیم. می‌دانم کار سختی دارم، اما امیدوارم بتوانم امسال خودم را خوب نشان بدهم و در سال آینده به تیم ملی برسم و حتی لژیونر شوم.
وی در واکنش به این موضوع که قطعاً کار سختی برای تبدیل شدن به بازیکن ثابت در تیم تراکتورسازی دارد، گفت: من از وقتی بازی‌ها تمام شده مرتب تمریناتم را پیگیری می‌کنم و می‌دانم به چه تیمی آمده‌ام. می‌توانستم به تیم‌های پایین‌تر از تراکتورسازی بروم و خیلی راحت به‌عنوان بازیکن فیکس بازی کنم، اما این چالش را به جان خریدم تا پیشرفت کنم. من از سپاهان، استقلال و پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم، ولی با تمام وجود تراکتورسازی را انتخاب کردم و ان‌شاءالله بتوانم در راه جدید موفق شوم.
وی درباره آینده نیمکت تراکتورسازی افزود: بازیکن اگر عملکرد خوبی داشته باشد، هر مربی بیاید به او بازی می‌دهد و هیچ‌کس دوست ندارد بازیکن خوب را روی نیمکت بنشاند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید