افشارزاده از بی پولی استقلال می‌گوید

0
13

به گزارش خبرورزشی، پروپئیچ بازیکنی بود که در لیگ پانزدهم با استقلال قرارداد دو ساله امضا کرد، اما زمانی که منصوریان سرمربی این تیم شد، نام او را برای لیگ شانزدهم در لیست مازاد قرار داد و قرارداد این بازیکن به صورت یک طرفه فسخ شد.
نکته جالب اینکه مدیر برنامه‌های ایرانی این بازیکن ادعا می‌کند پروپئیچ حاضر بود با دریافت ۳۰ هزار دلار قراردادش را با آبی‌ها فسخ کند، ولی باشگاه این پول را پرداخت نکرد، او به فیفا شکایت کرد و حالا باشگاه استقلال مجبور است ۴۰۰ هزار دلار به این بازیکن غرامت پرداخت کند.
بهرام افشارزاده هرگز در این باره گفت و گویی با رسانه‌ها انجام نداده بود، اما او این بار حاضر شد گفت و گوی کوتاهی در این باره انجام بدهد: من یادم نیست، از آن قرارداد سال‌ها است که گذشته است و من نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم.
او در مورد انتقاد مدیران فعلی استقلال در این باره هم می‌گوید: الان وضعیت استقلال خوب است؟ من فکر می‌کنم خوب نیست این حرف‌ها مطرح شود و چنین مسائلی به هیچ عنوان درست نیست.
مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این سوال که چه کسی باید در باره این قرارداد عجیب صحبت کند هم می‌گوید: در آن زمان کار‌های نقل و انتقالات باشگاه را آقای نظری جویباری انجام می‌داد، ایشان باید در مورد قرارداد پروپئیچ پاسخ می‌دادند که این کار را نکردند.
افشارزداه در مورد اینکه اگر استقلال ۳۰ هزار دلار به پروپئیچ پرداخت می‌کرد حالا مجبور نبود ۴۰۰ هزار دلار جریمه بدهد هم گفت: آن زمان در باشگاه پولی نبود که به پروپئیچ بدهیم. نمی‌توانستیم در آن مقطع پول او را پرداخت کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید