چه کسی واسطه بازگشت طارمی به پرسپولیس می‌شود؟

0
22

به گزارش خبرورزشی، مهدی طارمی که در پایان لیگ شانزدهم از پرسپولیس جدا شد و به الغرافه پیوست، پس از ۱۸ ماه بازی در تیم قطری سودای رفتن به اروپا دارد؛ هر چند در کنار پیشنهاد از چمپیونشیپ انگلیس، از تیم پرسپولیس هم پیشنهاد برای بازگشت دریافت کرده است.

پس از پایان بازی شب گذشته تیم ملی ایران مقابل سوریه که با پیروزی پنچ گله شاگردان ویلموتس همراه بود، طارمی توانست هت‌تریک کند و یک بار دیگر آمادگی بالا خود را به رخ بکشد.
پس از پایان بازی برخی خبرنگاران در میکسدوزن ورزشگاه آزادی از او درباره بازگشت به پرسپولیس سوال کردند که طارمی گفت: هر بازیکنی که پرسپولیسی باشد، دوست دارد در پرسپولیس بازی کند؛ البته تکلیف من برای هفته‌های آینده مشخص نیست اما با این حال قرار است اتفاق‌های خوبی بیفتد.

از آنجا که بیشتر بازیکنان ثابت تیم‌ملی لژیونرند، خود طارمی هم ابراز تمایل کرده تا برای ادامه فوتبال خود راهی چمپیونشیب شود. حتی از گوشه کنار شنیده می‌شود او از چند تیم انگلیسی هم پیشنهاداتی دریافت کرده است.

در کنار این پیشنهادات به این نکته هم توجه داشته باشید که هرگاه پرسپولیس در این مدت به قطر سفر کرده، طارمی در اردوی سرخ‌ها حاضر شده و رابطه خوبی با برانکو و کریم باقری دارد.
گفته می‌شود حدود دو ماه قبل طارمی با کریم باقری صحبت کرده تا شرایط را برای بازگشت بسنجد. ظاهرا باقری که رابطه خوبی با علی پروین دارد، این مسئله را با او درمیان گذاشته. باید دید طی روزهای آینده کریم باقری یا علی پروین کدامیک واسطه بازگشت طارمی به پرسپولیس می‌شوند و با برانکو در این خصوص صحبت می‌کنند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید