واکنش طارمی به شایعه بازگشتش به پرسپولیس

0
29

به گزارش خبرورزشی، مهدی طارمی بعد از برتری پرگل تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه (اینجا ببینید) گفت: خدا را شکر توانستم اولین هت‌تریک خود را برای تیم ملی مقابل سوریه انجام بدهم. در خصوص بازی نیز باید بگویم امشب فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم با گل‌های زیاد به برتری دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم ملی برخلاف زمان کی‌روش با ویلموتس فوتبال هجومی را به نمایش گذاشت و به نظر می‌رسد این مربی علاقه زیادی به فوتبال هجومی دارد، گفت: ما تنها سه روز است که با ویلموتس تمرین می‌کنیم و هنوز چیز خاصی برای ما مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد که ویلموتس میل به فوتبال تهاجمی دارد.

مهاجم تیم ملی تأکید کرد: البته باید عنوان کنم که ما در تیم ملی زمانبدی نداریم و این‌گونه نیست که بگویم زمان X اینگونه بازی می‌کردیم و زمان Y این‌گونه بازی می‌کنیم. ما در تیم ملی کاری به اسم‌ها نداریم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را برای تیم ملی کسب کنیم.

طارمی درباره بازی مقابل تیم‌های قدرتمند دنیا عنوان کرد: هر چه تیم ملی با تیم‌های بزرگ‌تر بازی می‌کند ما می‌توانیم ظرفیت خود را بالا ببریم و این برای تیم ملی خوب خواهد بود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شایعه بازگشتش به پرسپولیس گفت: هنوز انتخابی نداشتم و تمرکز خود را روی بازی‌های تیم ملی گذاشته‌ام. هیچ چیز مشخص نیست و بعد از بازی‌های تیم ملی در مورد انتخاب تیم بعدی خود تصمیم‌گیری خواهم کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید