پیروزی یک نیمه‌ای ایران برابر سوریه

0
26

به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین تجربه حضور مارک ویلموتس روی نیمکت کشورمان از ساعت ۱۹:۴۵ امشب (پنجشنبه) در دیدار تدارکاتی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی سوریه رفت که نیمه نخست این دیدار با پیروزی ۲ بر صفر تیم ایران به پایان رسید.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، مرتضی پورعلی‌گنجی، سیدمجید حسینی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم‌ انصاری‌فرد، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، رامین رضاییان و مهدی طارمی

ترکیب سوریه: احمد مدنیه، عمرو المیدانی، خالد المبیض، شیب العلی، علاء الشبلی (عبد الملک عنیزان – ۴۵)، مؤید سمیر عجان، محمود المواس، محمد المرمور، عمر السوما، محمد الوکید و تامر حاج محمد

قضاوت این دیدار را علیرضا فغانی بر عهده دارد.

دقیقه ۲ : اولین موقعیت جدی بازی روی پاس در عرض رامین رضاییان و ضربه کریم انصاری‌فرد برای ایران خلق شد که این فرصت با عکس‌العمل خوب دروازه‌بان سوریه برگشت داده شد.

دقیقه ۱۵: بازی در این دقایق بیشتر در وسط زمین دنبال می‌شود و تلاش دو تیم منجر به خلق موقعیت خطرناکی روی دروازه‌ها نشده است.

دقیقه ۲۰: ضربه محکم محمود المواس از پشت محوطه جریمه از روی دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: ارسال بازیکنان سوریه از جناح چپ با ضربه سر خطرناک عمر السوما همراه شد که توپ این بازیکن به صورت خطرناک از کنار دروازه ایران راهی اوت شد.

دقیقه ۳۰: پاسکاری خوب بازیکنان ایران توپ را پشت مدافعان سوریه به علیرضا جهانبخش رساند که این بازیکن به زیبایی با یک بغل پا، گل اول ایران را وارد دروازه سوریه کرد.

دقیقه ۳۷: یک، دو زیبای مهدی طارمی و کریم انصاری در پشت محوطه جریمه، طارمی را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان سوریه قرار داد که این بازیکن به زیبایی با کنار گذاشتن احمد مدنیه گل دوم ایران را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه ۴۰: علیرضا فغانی اولین کارت زرد بازی را به عمرو المیدانی از تیم سوریه نشان داد.

دقیقه ۱+۴۵: شوت مهدی طارمی از پشت محوطه جریمه در دستان دروازه‌بان سوریه آرام گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید