بودیمیر: پرسپولیس بدهی‌ام را پرداخت نکند به فیفا شکایت می‌کنم

0
20

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت Sportske کرواسی، ماریو بودیمیر درباره کسب پنجمین جام قهرمانی در یک سال اخیر همراه تیم‌های دینامو زاگرب و پرسپولیس گفت: اکنون همه چیز عالی به نظر می‌رسد. نخست اینکه فینال اخیر جام حذفی ایران برای من یک تجربه بی‌سابقه بود. توانستیم نخستین دوگانه فوتبال ایران را با پرسپولیس به دست آوریم. در این کشور لیگ بسیار حرفه‌ای وجود دارد. این جام پس از یک سیرک واقعی حاصل شد!
وی در ادامه افزود: در این بازی ورزشگاه توسط هواداران‌مان پر شده بود و به همین خاطر هواداران تیم رقیب جایی برای نشستن نداشتند. پس از آن مسئولان برگزاری بازی تصمیم گرفتند شرایط را بهبود بخشند و از هواداران خواهش کردند تا جا را برای هواداران تیم رقیب باز کنند. ورود آن‌ها به ورزشگاه دو ساعت و نیم زمان برد و به همین خاطر بازی با تأخیر آغاز شد. در این زمان سه بار وارد زمین شدیم و در گرمای ۳۹ درجه گرم کردیم! با توجه به این مسائل باید در نظر می‌گرفتیم که برنده شدن در این بازی یک معامله بزرگ بود.
بودیمیر درباره آینده خود در تیم پرسپولیس نیز اظهار داشت: فکر می‌کنم در شرایط کنونی باید به دنبال ادعا‌های خود از طریق فیفا باشم. باشگاه پرسپولیس هنوز مبالغ مربوط به قراردادم را به من پرداخت نکرده است. برای همین باید چنین واکنشی داشته باشم. البته هنوز قرارداد دارم و اگر بدهی‌ها پرداخت شوند به تهران باز می‌گردم و به بازی در پرسپولیس ادامه می‌دهم. اگر هم این‌گونه نباشد واقعاً باید به فیفا مراجعه کنم و داستان حضورم در پرسپولیس پایان می‌یابد. در چنین شرایطی به تهران باز نمی‌گردم.
مهاجم کروات تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: سخت است باور کنیم بزرگ‌ترین تیم قاره آسیا دستمزد‌های بازیکنان خود را پرداخت نمی‌کند. به خاطر چیز‌های مشابه همانند وعده‌های دروغین یک بار از فوتبال خداحافظی کرده بودم و فکر می‌کنم این کار را باید دوباره تکرار کنم. می‌دانید برانکو ایوانکوویچ که در ایران یک اسطوره است نمی‌تواند کمکی کند. باید این را در نظر بگیریم که پرسپولیس شاید به او بیشتر از بازیکنان بدهکار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید