چه کسی پاسخگوی خسارت وارد شده به فولادآرنا است؟

0
23
چه کسی پاسخگوی خسارت وارد شده به فولادآرنا است؟
به گزارش خبرورزشی، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حبیب‌الله رضایی در خصوص برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه اختصاصی فولاد اظهار داشت: باتوجه به پاسداشت مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر قهرمان که با رشادت‌های عزیزان‌مان آزاد شد و اینکه این رخداد همیشه در یاد‌ها بماند، استاندار محترم به دنبال احقاق حق بجای استان به دنبال این بودند که میزبانی فینال از خوزستان خارج نشود و بنا به درخواست او از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، مهندس کشانی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با توجه به تعصب خاصی که نسبت به استان دارند با این موضوع موافقت کردند.
وی افزود: ما هیچگونه اصراری بر برگزاری این بازی در ورزشگاه شهدای فولاد نداشتیم، اما با حسن نیت و برای اینکه فینال از خوزستان خارج نشود همکاری کردیم و فقط ورزشگاه را در اختیار سازمان لیگ قرار دادیم و برگزار کننده نبودیم، تنها تامین کننده زمین بازی بودیم.
رضایی با بیان اینکه خسارات وارد شده به ورزشگاه فولاد، احساسات هوادار این باشگاه را جریحه دار کرده است، یادآورشد: این ورزشگاه متعلق به فولاد خوزستان است و آسیب‌های وارده به آن احساسات هوادارانش را جریحه دار کرده است. ورزشگاه شهدای فولاد تنها میزبان بازی‌های فولاد است و اگر اجازه برگزاری بازی فینال داده شد، تنها به احترام شهدا و پاسداشت آزادسازی خرمشهر قهرمان بوده است.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین با عذرخواهی از هواداران فولاد و مردم خوزستان، تصریح کرد: این مجموعه حاصل تلاش ۱۰ ساله و سرمایه‌گذاری کلان شرکت فولاد خوزستان و هدیه‌ای به مردم استان خوزستان است. من به جای مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و دو باشگاه فینالیست از هواداران فولاد خوزستان و مردم استان خوزستان به دلیل تخریب امکانات بحق آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. واقعا دیدن این صحنه‌ها دل همه فولادی‌ها را به رنج آورد و پرتاب صندلی‌ها مانند زدن سیلی به صورت‌مان بود.
رضایی با اشاره به خسارت‌های وارد شده به ورزشگاه اختصاصی این باشگاه، اظهار داشت: بر اساس برآورد اولیه بالغ بر ۲ هزار صندلی ترک برداشته و یا شکسته شده و به بخش‌های دیگری از ورزشگاه خسارت‌هایی وارد شده است. براستی چه کسی این ضرر میلیاردی ما را جبران می‌کند و جواب احساسات هزاران هواداران ما را که خانه آن‌ها تخریب شده است را می‌دهد؟
وی همچنین به درآمدزایی بالای برگزار کنندگان از تبلیغات محیطی و بلیت‌فروشی این دیدار اشاره و افزود: بیش از ۳۰ هزار بلیت ۱۰ هزارتومانی در این بازی بفروش رفته و تبلیغات گسترده محیطی نیز سود سرشاری برای برگزار کنندگان به همراه داشته و قبول این موضوع که فولاد نباید درآمدی از این بازی داشته باشد، غیر منطقی است و ما با جدیت برای جبران خسارت‌ها و همچنین درآمد حاصل از فراهم نمودن زمین مسابقه این موضوع را دنبال می‌کنیم.
حبیب الله رضایی با انتقاد از تصمیمات اشتباه در انجام این بازی، اضافه کرد: برگزاری مسابقات رسمی شیوه ثابت و مشخصی دارد و قطعا اگر طبق آن عمل می‌شد، شاهد این اتفاقات تلخ در ورزشگاه‌مان نبودیم. باشگاه فولاد خوزستان خواستار برخورد جدی نهاد‌های نظارتی با افراد و مسئولان دخیل در برهم خوردن نظم این مسابقه که منجر به بروز خسارات مالی سنگینی شده است را خواستار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید