ویدیو| مهران مدیری تیم فوتبال می‌خرد!

0
24

به گزارش خبرورزشی، هیولای مهران مدیری رکورد‌ها را یکی پس از دیگری می‌شکند و پیش می‌رود. مردم استقبال ویژه‌ای از سریال هیولا مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی داشتند و منتقدان هم کار شسته رفته و پربازیگر مهران مدیری که به تهیه‌کنندگی سیدمصطفی احمدی پخش منظمی هم داشته را پسندیده‌اند.
فوتبال‌دوستان هم مثل اغلب اقشار جامعه پیگیر هیولای مدیری هستند و قطعاً این پیگیری‌ها از دیروز که قسمت پنجم هیولا توزیع شده بیشتر هم خواهد شد چراکه مدیری باتوجه به تب فوتبال در جامعه، یک ماجرای فوتبالی را وارد داستان می‌کند.
مهران مدیری قرار است در این قسمت یک تیم فوتبال بخرد و با خرید و تشکیل این تیم فوتبال که نامش «ساق پای فرهنگیان» است شوخی زیرپوستی با برخی صندوق‌های مالی و اعتباری داشته باشد.
البته این اولین باری نیست که تیم مدیری سراغ شوخی با فوتبال می‌روند. مهران قبلاً در سری دوم مرد هزار چهره مسعود شستچی را به جای یک مربی فوتبال به نمایش گذاشت و قواعد تازه‌ای برای شوخی با فوتبالیست‌ها، مربیان فوتبال و حتی خبرنگاران و… تعریف و تدوین کرد. هنوز هم برخی شوخی‌های آن مجموعه در محافل فوتبالی و در جمع فوتبالی‌ها کاربرد دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید