عکس| تمرین تیم‌ملی در حضور قوچان نژاد

0
10
عکس| گزارش تمرین تیم‌ملی در حضور قوچان نژاد
به گزارش خبرورزشی، سومین روز از دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۱۸ امروز (سه‌شنبه) در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال آغاز شد.
در آغاز تمرین مارک ویلموتس به کمک وحید هاشمیان پنج دقیقه روی تخته فنی که کنار زمین قرار داده بود، کار‌های تاکتیکی تمرین را برای بازیکنان شرح داد.
بازیکنان که در تمرین امروز با لباس‌های آبی تمرین می‌کردند به دو گروه تقسیم شدند که گروه دوم با کاور‌های قرمز رنگ مجزا شدند تا تیم ملی در تمرین امروز سرخابی شود.
تمرین امروز با کار با توپ شروع شد که به مدت ۱۵ دقیقه بازیکنان به پاسکاری پرداختند و دروازه‌بان‌ها نیز به صورت اختصاصی تمرینات خود را دنبال کردند.
پس از ۲۰ دقیقه از شروع تمرین، تمرینات تاکتیکی آغاز شد که بازیکنان در پست‌های تاکتیکی خود حاضر شدند و کادر فنی نوع تمرین را برای آن‌ها شرح داد. کار سخت هاشمیان و ویلموتس در این بخش بود که تمرینات جدیدی را شامل می‌شد که آن‌ها برای انتقال داده‌های تاکتیکی چند بار نوع تمرین را به بازیکنان توضیح دادند. این بخش از تمرین پشت در‌های بسته برگزار شد، چرا که رسانه‌ها پس از بیست دقیقه از محل تمرین خارج شدند.
عکس| گزارش تمرین تیم‌ملی در حضور قوچان نژاد
پس از ۳۰ دقیقه از گذشت زمان تمرین رضا قوچان‌نژاد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در محل تمرین حاضر شد تا با هم تیمی‌های سابقش دیدار کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید