طاهری: باندبازی در استقلال وجود نداشت

0
18
طاهری: باندبازی در استقلال وجود نداشت
به گزارش خبرورزشی، بیژن طاهری پس از جدایی از جمع آبی‌پوشان اظهار داشت: من پیش از اینکه با تیم فوتبال سایپا قرارداد ببندم با وینفرد شفر و فرهاد مجیدی تماس گرفته و از این دو نفر برای حضور در تیم جدید اجازه گرفتم.
وی افزود: پیشنهاد سایپا از چند هفته پیش به ما داده شد و در این مدت برای ادامه همکاری با باشگاه استقلال کوچک‌ترین تماسی با ما گرفته نشد.
مربی اسبق استقلال خاطرنشان کرد: فصل گذشته بدون قرارداد با استقلال تا روز آخر صبر کردم و حتی در تمرینات حاضر شدم دلیلش این بود که در فهرست وینفرد شفر قرار داشتم.
طاهری تصریح کرد: هنوز سرمربی استقلال مشخص نیست و اگر فردی که هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد اعلام می‌کرد من به وجود بیژن طاهری نیاز ندارم باید چه اقدامی را انجام می‌دادم؟ مربیگری شغل من است و باید به در این حرفه ادامه فعالیت دهم برای همین تصمیم گرفتم با بررسی تمامی جوانب امر از جمع آبی پوشان تهرانی جدا و به سایپا بپیوندم.
وی تاکید کرد: در فصلی که گذشت می‌توانستیم همراه با استقلال به موفقیت رسیده و حتی قهرمان شویم، اما این مهم نائل نشد. در برخی هفته‌ها پرسپولیس برای استقلال بازی کرد، اما ما برای خودمان بازی نکردیم. همه چیز تمام شد و فقط می‌توانستم برای این تیم در فصل آینده آرزوی موفقیت کنم.
طاهری در پایان گفت: اینکه برخی از بازیکنان استقلال این روز‌ها در صفحات مجازی علیه هم موضع گرفتند به جوانی آن‌ها بر می‌گردد وگرنه من در طول دو سالی که در این تیم حضور داشتم به جز رفاقت از بازیکنان چیزی ندیدم و اینکه در استقلال باند و چند دستگی وجود داشت موضوعی است که آن را قویاً تکذیب می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید