ترفند جالب بودیمیر در خطا گرفتن از حریفان

0
18

تکنیک عجیب بودیمیر در خطا گرفتن از حریفان

به گزارش خبرورزشی، ماریو بودیمیر که از نیم فصل به عنوان بازیکن خارجی و سهمیه غیرآسیایی به لیست پرسپولیس اضافه شد، نقش مهمی در کسب دو قهرمانی پی در پی سرخپوشان ایفا کرد.
او در هفته‌های پایانی لیگ، یک پنالتی مقابل ماشین سازی گرفت و یک گل برابر پارس جنوبی زد تا  زمینه ساز قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر شود. او در نیمه نخست بازی با داماش نیز توانست یک خطای پشت هجده قدم به سود تیمش بگیرد که این خطا توسط علی علیپور به گل تبدیل شد.
نکته جالب اما، مدل خطا گرفتن او از بازیکنان حریف است. بودیمیر که قد بلندی دارد و از قدرت بدنی بالایی بهره می‌برد، هنگام حملات تیمش، نزدیکی محوطه جریمه تیم مقابل می‌ایستد و به شکلی خودش را مقابل مدافعان حریف قرار می‌دهد تا آن‌ها برای کنار زدنش، مجبور به استفاده از قدرت بدنی و در برخی موارد ناچار به خطا شوند.
با همین روش نچندان پیچیده، بودیمیر حداقل روی نتیجه دو بازی مهم سرخپوشان تاثیر مستقیم داشته و بعد از پنالتی که مقابل ماشین سازی گرفت، در بازی با داماش هم خطای نزدیک به دروازه به سود پرسپولیس رقم زد که در هر دو صحنه، از یک ترفند مشخص استفاده کرد و البته نتیجه آن هم کاملاً مثبت بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید