پشت پرده تاخیر عجیب در فینال جام حذفی

0
12

خبرورزشی/ آرتین زهرابی: در فوتبالی که سال هاست کدخدامنشانه اداره می شود، رخ دادن اتفاقاتی نظیر آنچه در فینال جام حذفی دیدیم، غیر طبیعی نیست.
غیر طبیعی اما آنجا بود که داماشی ها زیر بار حرف زور نرفتند و بازی را به هر قیمتی برگزار نکردند؛
غیر طبیعی دقیقا همان جا بود که اسماعیل حاجی پور- مالک داماش- بر اجرای کامل قانون پافشاری کرد و زیر بار فرمایشات و توصیه ها نرفت.
اگر داماشی ها هم می خواستند با وساطت آنهایی که حل تمام مسائل را در مدیریت هیاتی می بینند وارد زمین شوند، تماشاگرانشان هرگز وارد ورزشگاه نمی شدند.
حاجی پور که اجازه نمی داد بازیکنانش به زمین بروند به فوتبال ایران آموخت بی قانونی، کدخدامنشی و «جان من حالا امروز را برو تو زمین» دیگر جواب نمی دهد.
دوران این بی قانونی ها گذشته؛ کدخداها هم عوض شده اند و کار را به شورها سپرده اند. ۳۰۰ هوادار داماش پشت درهای بسته گیر کرده بودند که به راحتی می شد ورود آنها را به ورزشگاه مدیریت کرد؛
اصلا گیریم که بر اساس بی نظمی، بعضی ها جایگاه داماشی ها را اشغال کرده بودند؛ خب ظرف کمتر از ۲۰ دقیقه می شد به جای وقت تلف کردن و کت درآوردن و بازی های نمایشی، با احترام از همان ها خواست جای خود را به تیم میهمان بدهند اما افراد مسول به جای رعایت قانون، توقع داشتند داماشی ها به صورت هیاتی، از تصمیم خود کوتاه بیایند!
ببینید در برگزاری یک فینال ساده چقدر گاف دادیم؟
 یعنی یک مسابقه فوتبال در حد همین فینالی که ما داریم این قدر کار دشواری است؟ پس در کشور دوست و همسایه ما آذربایجان چگونه یک فینال مهم اروپایی را در بالاترین کیفیت ممکن برگزار می کنند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید