مهاجم تیم ملی در روسیه ماندنی است

0
14

به گزارش خبرورزشی، سردار آزمون که پس از ناکامی در جام ملت‌های آسیا، دوباره به روبین کازان برگشته بود، در انتقالی گران قیمت، راهی باشگاه زنیت روسیه شد.
این انتخاب به سردار کمک کرد تا پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشد و برای کسب عنوان آقای گلی لیگ روسیه بجنگد. جنگی که شاید اگر یک هفته زودتر شروع می‌شد، برنده آن بود. با این حال با وجود آنکه آزمون تنها یک نیم فصل برای زنیت بازی کرد، ولی توانست جای خود را در دل هواداران این باشگاه قدرتمند و سرشناس روسی باز کند و در دسته محبوب‌ترین‌ها و موثرترین بازیکنان این تیم قرار گیرد.
در این میان بار دیگر بحث‌هایی در خصوص پیوستن سردار آزمون به لیگ‌های معتبر اروپایی به گوش رسید و باز هم صحبت تیم‌های سرشناسی از انگلیس و اسپانیا به میان آمد، ولی از قرار معلوم در این فصل هم قرار نیست سردار از لیگ روسیه خارج شود. دست کم او در نقل و انتقالات تابستانی زنیت را ترک نخواهد کرد.
یکی از نزدیکان سردار در این مورد به ما گفت: «او در لیگ روسیه به خوبی جا افتاده و توانسته به یکی از بهترین بازیکنان خارجی در این کشور تبدیل شود. حالا هم پیراهن بهترین باشگاه روسیه را به تن می‌کند و برای اولین بار همراه با این تیم، قهرمان لیگ این کشور شده است. از سوی دیگر، پیشنهاد سایر باشگاه‌های اروپایی به سردار، چندان قابل توجه نیست و تا جایی که من می‌دانم، او فصل بعدی هم در زنیت می‌ماند.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید