شجاع: تحریک نکردم و دوست داشتم با جام بخوابم

0
20

به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل زاده که در روز فینال جام حذفی به دلیل محرومیت قادر به همراهی بازیکنان هم‌تیمی اش نبود، با حضور در استادیوم فولاد آره نا، جو سکو‌ها را کاملا تحت تاثیر قرار داد. او در جریان بازی نیز کاملا مشخص بود که علاقه‌ای به خروج از زمین ندارد و حتی این مساله نزدیک بود با توجه به محرومیتش به دردسری برای تیم تبدیل شود که با مداخله خمارلو و درخواست او برای خروج از زمین برطرف شد. مدافع شمالی و موفق پرسپولیس البته در پایان بازی و در جشن قهرمانی نفر اول تیمش در کنار علیرضا بیرانوند در برگزاری جشن و کری خوانی بود.
او بار دیگر در پایان این بازی با جام قهرمانی سریال شادی‌های خود را در کنار سروش رفیعی شکل داد تا به سوژه تبدیل شود. شجاع خلیل زاده، اما مدعی است این خوابیدن با جام و شعرخوانی‌هایش کری و تحریک نبوده و تنها به دنبال این بوده از فصل خوبی که پشت سر گذاشته‌اند و تلاشی که داشته‌اند در پایان لذت ببرند و آن را با هواداران تیمش به اشتراک بگذارد.
شجاع خلیل زاده در این باره می‌گوید: چه تحریکی؟ جام را گرفتیم و می‌خواهیم با خودمان به رختخواب ببریم. این شادی‌ها را هم برای هواداران انجام می‌دهیم تا از موفقیت پرسپولیس لذت ببرند و کیف کنند. چون جام می‌گیریم و قهرمان می‌شویم، باید فحش بخوریم؟
وی درباره ادامه حضورش در باشگاه و تمدید قرارداد نیز گفت: من فصل گذشته برای کار دیگری به باشگاه رفته بودم، اما صحبت از شرایط تیم شد. اینکه محرومیت نقل و انتقالاتی داریم و هواداران نگران آینده باشگاه هستند. فقط یک جمله گفتم که کجا را باید امضا کنم. نه درباره مبلغ و نه چیز دیگری صحبت نکردم. من فقط ادعا نمی‌کنم و پای حرفم هم هستم. وقتی می‌گویم در کنار این هواداران شاد و راضی هستم باید آن را در عمل هم نشان دهم. امسال هم خودم پیش قدم شدم و گفتم تمدید می‌کنم. آقای برانکو ایوانکوویچ خودشان شاهد هستند که پیشنهاد از قطر داشتم، اما نه بازارگرمی کردم و نه حرف دیگری زدم و دوست دارم برای هواداران و تیمم هر کاری کنم. فعلا که صحبتی از سوی باشگاه نشده و بازی‌ها تمام شده و ما هم استراحت می‌کنیم تا بعد ببینیم چه می‌‎شود.
خلیل زاده که در دو فصل گذشته نمایش موفقی در تیم پرسپولیس داشته و جزو مدافعان تاثیرگذار و موفق لیگ محسوب شده، درباره عدم دعوت به تیم ملی با توجه به حضور مارک ویلموتس نیز می‌گوید: خب من ناامید نیستم. همان زمان که آقای کی‌روش هم بودند گفتم عذرخواهی می‌کنم و حضور در تیم ملی را افتخارم می‌دانم و هنوز و همیشه هم این اعتقاد من است. اکنون آقای ویلموتس تازه به فوتبال ما آمده و شناختی ندارد. این لیست هم مربوط به نفراتی است که در جام جهانی و جام ملت‌های گذشته حاضر بوده‌اند و انشاالله تلاش خواهم کرد تا خودم را اثبات کنم و افتخار پوشیدن دوباره پیراهن تیم ملی نصیبم شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید