آقایی: افتخار می‌کنم کنار ژاوی بازی کردم

0
14

به گزارش خبرورزشی، سجاد آقایی مهاجم ۲۰ ساله تیم استقلال با ۵ حضور در ترکیب این تیم در دیدار‌های لیگ برتر، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا این روز‌ها خود را برای حضور در دور جدید تمرینات تیمش آماده می‌کند. مهاجم استقلال که تا ۴ فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد با خبرورزشی از فصلی گفت که برایش خاطره‌ساز شد.
*این روز‌ها چه می‌کنی؟
مشغول انجام تمرینات بدنسازی هستم.
* زیر نظر بدنساز؟
نه! زیر نظر یک دکتر که تمرینات پیش‌گیرنده از مصدومیت را با من کار می‌کند. کار‌هایی برای تقویت مفاصل زانو، کشاله‌ها و از این قبیل کار‌ها که ضریب آسیب‌دیدگی‌ام را پایین‌تر بیاورد.
* فصل برایت چطور سپری شد؟
واقعاً خوب بود. البته من فقط در ۵ بازی برای استقلال به میدان رفتم ولی برای من که در اوایل فصل ۱۹ ساله بودم این اتفاق خیلی مهمی بود که هرگز فراموشش نمی‌کنم.
* با شفر شروع کردی و به فرهاد مجیدی رسیدی.
بله! هر دو آن‌ها به من لطف داشتند. البته باید بگویم آقافرهاد الگوی فوتبالی‌ام بوده و از بچگی عاشقش بودم و دوست داشتم او را از نزدیک ببینم.
* با این حساب روزی که به تمرینتان آمد و مربی‌ات شد خیلی خوشحال بودی؟
وای! هیجانی شده بودم. آقافرهاد رابطه خیلی خوبی با جوان‌تر‌های تیم داشت. در این مدت خیلی با ما حرف می‌زد و توصیه می‌کرد مبادا سراغ حاشیه‌ها برویم و فقط به فوتبال بچسبیم. او رابطه اش با ما خوب بود و انگیزه زیادی به ما می‌داد. از ما می‌خواست تلاش کنیم تا راه‌های یپشرفت بیشتر روبه‌روی‌مان قرار بگیرند.
* بهترین خاطره‌ات در فصلی که گذشت چه بود؟
بازی روبه‌روی السد. وقتی در تیم حریف ژاوی و گابی بازی می‌کردند و من هم کنارشان در زمین بودم خیلی برایم افتخارآمیز، جالب و خاطره‌انگیز بود. آن شب و آن بازی را هرگز فراموش نمی‌کنم.
* بدترین خاطره‌ات در کدام بازی رقم خورد؟
بازی اولم برای استقلال. البته می‌توانم بگویم حسرتم از لیگ بود. وقتی در دقیقه ۲۰ بازی یک شوت از فاصله ۴۰ متری زدم ولی با فاصله خیلی کم از کنار تیر دروازه بیرون رفت! اگر آن توپ گل می‌شد عالی می‌شد.
* در همان بازی یک اتفاق خطرناک هم برایت رخ داد؟
بله! دقیقه ۵ بود که بازیکن پیکان ساق پایم را زد و فکر کردم پایم مثل فریدون زندی شکست ولی فقط قلم‌بندم بود که نصف شد.
* هنوز قلم‌بندت را داری؟
آن را به باشگاه دادم و فکر کنم هنوز هم آنجاست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید