مختاری: چشم یک شهر به ماست، با همه توان می‌جنگیم

0
13

به گزارش خبرورزشی، محمد مختاری، کاپیتان باتجربه داماش گیلان در فاصله ۴۸ ساعت تا فینال جام حذفی و بازی با پرسپولیس مهمان ما بود.
*قرار بود در فینال جام حذفی شرکت نکنید، اما حالا دو روز قبل از بازی عازم اهواز هستید!
بعد از مسابقات لیگ دو، تیم ما ۱۰ روز تمرین نکرد، اما بعد از آن دو هفته با قدرت تمام تمرین کردیم تا با شرایط خوبی به مصاف پرسپولیس برویم.
*پرسپولیس را می‌برید؟
ما با هدف دیدار‌های تدارکاتی وارد جام حذفی شدیم، اما وقتی ماشین‌سازی را در تبریز شکست دادیم و… سرمربی گفت که حالا چشم همه شهر رشت به داماش است. بعد از آن هم سایپا را با سرمربیگری علی دایی شکست دادیم و نشان دادیم تیم خوبی داریم. مقابل پرسپولیس هم با همه توان بازی می‌کنیم و به دنبال این هستیم که بهترین نمایش را مقابل پرسپولیس ارائه دهیم. اصلاً هم ناامید نیستیم و حریف دست و پا بسته‌ای برای پرسپولیس نخواهیم بود. داماش تیم کوچکی نیست.
*اگر پرسپولیس را ببرید، چه پاداشی خواهید گرفت؟
مالک باشگاه گفته پاداش خیلی ویژه‌ای برای ما در نظر گرفته است، اما ما دنبال این هستیم که حق‌مان را بگیریم. حق ما مقابل تیم نیروی‌زمینی خورده شد و حالا همه استان گیلان بسیج شده که حق تضییع شده ما را بگیرد.
*در اهواز به لحاظ شرایط آب و هوا اذیت نمی‌شوید؟
شرایط جوی و شرجی بالا بدون شک برای هر دو تیم مشکل‌ساز خواهد بود، اما هواداران‌مان از رشت می‌آیند و با تمام وجود از تیم‌مان حمایت می‌کنند از همین‌رو با روحیه بالا به مصاف حریف می‌رویم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید