داماش با شکست هم می‌ماند

0
11

به گزارش خبرورزشی، شاگردان سیامک فراهانی امشب در بازی با پرسپولیس با همه توان بازی خواهند کرد و برای پیروزی تا حد جان خواهند دوید. آن‌ها به پیروزی در این بازی امیدوارند. بر مبنای این قانون، که در فوتبال وقوع هر اتفاقی محتمل به نظر می‌رسد، داماشی‌ها از خاطر نبرده‌اند که چند فصل پیش تیم دسته دومی قشقایی، پرسپولیس را حذف کرد.
البته شکست داماش در این بازی چیزی از ارزش‌های این تیم خوب و دوست‌داشتنی کم نخواهد کرد. داماشی‌ها امشب در شرایطی در اهواز به زمین می‌آیند که خود را بدهکار هواداران می‌دانند. یکی دو هفته پیش و در رشت می‌توانستند با شکست نیروی‌زمینی به لیگ یک صعود کنند، اما بعد از گل اول، خوب فوتبال نکردند و به اشتباه دروازه خودی را باز کردند و در ادامه یک گل دیگر خوردند و در نهایت از صعود بازماندند. ناکامی در صعود به لیگ یک قطعاً با قهرمانی در جام‌حذفی قابل جبران خواهد بود. آن‌ها باید فصل آتی در دسته اول بازی می‌کردند و حالا این شانس را دارند که در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند.
این اتفاق یک روی سکه است. روی دیگر سکه پیروزی پرسپولیس است که محتمل به نظر می‌رسد. با این اتفاق فوتبال ادامه خواهد داشت. شاید منطق این باشد که داماش به جای پیروزی در برابر پرسپولیس سر و سامانی به اوضاع مالی خود دهد و با یک تیم خوب برای صعود به لیگ یک آماده شود.
یک بازی خوب برابر پرسپولیس کافی است حتی اگر با شکست داماش همراه باشد. مهم ادامه مسیر است. مهم این است که داماش از سوی مدیرانی اداره نشود که تماشاگری را که به داور حمله می‌کند، تشویق کند! داماش یکی از تیم‌های خوب و ریشه‌دار فوتبال کشور است که با یک برنامه‌ریزی درست می‌تواند همانند نساجی به سطح اول فوتبال کشور برگردد. دلگرمی این تیم تماشاگران خوب شهر رشت هستند که در هیچ شرایطی تیم را تنها نمی‌گذارند و حتی در سفر به اهواز هم تیم را بدرقه کردند؛ و البته جای هزار افسوس که مدیریت منابع مالی در شهر رشت و حتی در شهر انزلی به گونه‌ای نیست که برای فوتبال هزینه شود و به همین بهانه امروز نه داماش در لیگ برتر است و نه ملوان. جای هر دو تیم به شدت خالی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید