استقلالی‌ها حسینی ذوب‌آهن را بازیکن خودشان می‌دانند!

0
21

به گزارش خبرورزشی، سیدمحمدرضا حسینی در بخشی از متن خداحافظی‌اش از هواداران ذوب آهن آورده است: «بعد از چهار سال حرف از خداحافظى زدن سخته. به نوبه خودم تو این سال‌ها همه تلاشم رو براى اعتلاى نام ذوب‌آهن در ایران و آسیا انجام دادم و با همه وجودم کار کردم و الان که این متن رو می‌نویسم احساس غرور و افتخار می‌کنم از اینکه عضو کوچیکى از این مجموعه بودم. اسم ذوب‌آهن و شما (هواداران) همیشه یک گوشه قلب من باقى می‌مونه؛ از هواداراى با شخصیت و سبزدل سکوهاى فولادشهر که تو سرما و گرما کنارمون بودن و همیشه به من لطف و محبت داشتن هم تشکر می‌کنم؛ ممنون به خاطر همه لحظات خوبى که برام ساختید و امیدوارم تونسته باشم حتى براى یه لحظه لبخند روى لب‌هاتون آورده باشم؛ از خداوند بهترین‌ها رو براتون آرزو می‌کنم و امیدوارم ذوب‌آهن در ادامه مسیر سبزش مثل همیشه پرافتخار و سربلند باشه.»
این پیام خداحافظی در حالی منتشر شد که از حدود دو هفته پیش عنوان می‌شد باشگاه‌های استقلال و سپاهان مقصد بعدی و احتمالی این بازیکن خواهند بود. نزدیکان حسینی در این باره به خبرورزشی گفته‌اند خودش دوست دارد در اصفهان بماند، چون پس از ۴ سال زندگی در آن شهر ترجیح می‌دهد همان‌جا بماند، اما برخی مدیران ارشد باشگاه استقلال مطالبی دیگر را به زبان می‌آوردند!
در همین باره با یکی از مسئولان عالیرتبه باشگاه استقلال حرف زدیم که او در واکنش به این پرسش ما که مبادا استقلال از گردونه نقل و انتقالات عقب بماند گفت: «افرادی برای این کار در باشگاه مأموریت دارند و مشغول هستند. با چند بازیکن هم صحبت‌های اولیه صورت گرفته البته تا این لحظه تنها جذب یک بازیکن قطعی شده که محمدرضا حسینی از ذوب‌آهن است».
این فرد آگاه گفت: «کار‌های اولیه برای عقد قرارداد با این بازیکن انجام شده و به زودی رسماً به جمع بازیکنان تیم ما اضافه می‌شود». صحبت‌های این فرد مسئول به قدری محکم و بااطمینان بود که به نظر می‌رسید استقلالی‌ها از حالا حسینی را بازیکن تیم خود برای فصل بعد می‌دانند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید