شفر: هر ۴ بازیکن خارجی را رد کنید، خودم بازیکن می‌گیرم!

0
32

به گزارش خبرورزشی، وینفرد شفر پیش از جدایی از استقلال با اماراتی‌ها پای میز مذاکره نشست و با آن‌ها توافقاتی داشت. او در زمان برگزاری بازی برگشت مقابل الهلال، با مسئولان باشگاه اماراتی دیدار و گفتگو کرد. آنجا قول و قرار‌ها گذاشته شد. در نهایت بعد از تعلیق در استقلال، این مربی به امارات رفت و با مسئولان بن‌یاس دیدار داشت و با آن‌ها به توافقات نهایی دست یافت. یک منبع خبری در باشگاه بن‌یاس درباره این توافق اطلاعاتی داده که در نوع خود جالب است. شفر حتی با این باشگاه توافق مالی کرده و درباره آینده به جمع‌بندی نهایی هم رسیده‌اند.
شفر- بن‌یاس؛ ۷۰۰ هزار دلار
تواق مالی وینفرد شفر و باشگاه بن‌یاس ۷۰۰ هزار دلار است. این رقمی است که برای یک سال بدون احتساب پاداش‌ها خواهد بود. استقلال از سال قبل با باشگاه شفر قراردادی به ارزش ۲/۱ هزار دلار بسته بود. یعنی بدون اینکه حتی بداند این مربی در پایان فصل دوم چه نتایجی به دست می‌آورد. بن‌یاس با توافق ۷۰۰ هزار دلاری با شفر نشان داد که ارزش این مربی در بهترین حالت چنین رقمی است، نه یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار. شفر علاوه بر این‌ها آپشن‌های پاداش را هم گنجانده که در بهترین حالت قراردادش تا یک میلیون دلار می‌رسد. این در حالی است که استقلالی‌ها علاوه بر قرارداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری، آپشن‌های پاداش را هم گنجانده بودند.
شفر: هر ۴ بازیکن خارجی را رد کنید
وینفرد شفر در ماجرای جذب بازیکنان خارجی استقلال کم جنجال‌ساز نبود. گرو، نیومایر و بویان از جمله بازیکنانی بودند که او در آوردن‌شان نقش داشت و به هر حال حضورشان جنجالی شد. در عین حال جذب تیام هم توانست به محبوبیت این مربی کمک زیادی کند. شفر تنها در نیم‌فصل دوم فصل آخر حضور در استقلال نتوانست خارجی جذب کند و در واقع باشگاه خودش پاتوسی، ایسما و منشا را به خدمت گرفت. حالا شفر در بن‌یاس هم برای مسئولان شرط گذاشته است. این باشگاه در حال حاضر ۴ بازیکن خارجی دارد که شفر به مسئولان گفته باید هر ۴ بازیکن را رد کنند، اوست که باید بازیکن خارجی بگیرد! یعنی احتمال اینکه پای «شرمان» به باشگاه بن‌یاس هم باز شود زیاد است.
شفر: فقط نورنبرگ
وینفرد شفر همچنین محل اردوی پیش‌فصل بن‌یاس را هم انتخاب کرد. او که دوستی در شهر نورنبرگ دارد و این دوستش یک کمپ تمرینی دارد، هر زمان که بتواند تیمش را به آنجا می‌برد. شفر به مسئولان باشگاه بن‌یاس هم گفته باید اردوی آماده‌سازی خود را در شهر نورنبرگ و در همان مرکز تمرینی برگزار کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید