سید‌جلال: همه دیدند بازیکن سپاهان به شجاع فحاشی کرد

0
18

به گزارش خبرورزشی، سیدجلال حسینی یکی از بهترین مردان برانکو در جدال با سپاهان اصفهان بود. در حالی که تصور می‌شد شجاع خلیل زاده سرزن مأمور مهار کی‌روش استنلی باشد این سیدجلال حسینی بود که با استفاده از تجربه گرانبهای خود مهاجم گلزن و قلدر سپاهان را از کار انداخت. کاپیتان پرسپولیس در عین فنی بودن یک بازیکن منطقی و باتجربه است که به خوبی مسائل را درک کرده و اسیر احساسات نمی‌شود. تازه‌ترین حرف‌های سید جلال حسینی را بخوانید.
* تبریک می‌گوییم، بازی بزرگی را بردید.
بله، بازی بزرگی را بردیم، اما باید حواسمان جمع باشد.
* چطور؟
ما در اصفهان بازی سخت و دشواری را پیش بردیم. این برد با همه سختی‌ها به دست آمد و من واقعاً به خاطر هواداران پرسپولیس که خیلی اذیت شدند، خوشحالم، اما ما بازیکنان باید حواسمان جمع باشد. یک‌سری افراد از همین الان می‌گویند پرسپولیس مقابل داماش گیلان از پیش برنده است و از این حرف‌ها!
* یعنی شما به عنوان قهرمان ایران نباید داماش گیلانیان دسته دومی را در فینال حذفی ببرید؟
خب، همین حرف‌ها مشکل ماست. همین حرف‌ها برای تیم پرسپولیس سم است. ما نباید گول بخوریم و با درایت کادر فنی و بچه‌ها گول هم نمی‌خوریم. داماش گیلانیان به هر حال تا فینال جام‌حذفی بالا آمده است. حتم بدانید تیم خوبی است که تا این مرحله آمده است.
* ولی به نظر می‌رسید اغلب بازیکنان شما بعد از شکست دادن سپاهان چنان شادی می‌کردند گویی قهرمان شده‌اند.
نه، این خوشحالی موقت بود. خوشحالی واقعی ما بعد از فینال حذفی و ان‌شا‌الله قهرمانی است. ما هرگز داماش گیلانیان را دست‌کم نمی‌گیریم و با همه وجود تمرین می‌کنیم.
* ولی مدیران داماش حتی گفته‌اند شاید در فینال شرکت نکنند.
به این مسائل هم توجه نمی‌کنیم. مگر می‌شود یک تیم تا فینال بیاید و بعد کنار بکشد؟! ما کار خودمان را می‌کنیم و با این مسائل ذهن‌مان را مشغول نمی‌کنیم.
* بازی هم به جای مشهد قرار است در اهواز و گرمای این شهر برگزار شود. نظری نداری؟
چه بگویم؟ این برنامه‌ریزی دوستان است و ما هم باید تابع باشیم. امیدوارم گرمای بیش از حد هوا روی عملکرد دو تیم تأثیر منفی نگذارد.
* داور فینال هم انتخاب شد و قرار است موعود بنیادی‌فر بازی شما با داماش را سوت بزند.
امیدوارم ایشان و تیم داوری هم در فینال روز خوبی را پشت سر بگذارند.
* داور بازی با سپاهان چطور بود؟
آقای زاهدی‌فرد به نظرم بازی خیلی سختی را قضاوت کرد و عملکرد بدی هم نداشت.
* در صحنه درگیری سروش رفیعی با کی‌روش استنلی اگر تو به عنوان کاپیتان جلوی شجاع خلیل زاده را نگرفته بودی و او قاطی دعوا می‌شد شاید کارت قرمز می‌گرفت. در رابطه با این کار خودت و آرام کردن شجاع توضیحی نداری؟
شجاع بازیکن باتجربه‌ای است. شما در تلویزیون دیدید بازیکن حریف به شجاع فحاشی کرد، اما شجاع خودش را کنترل کرد. من فقط به عنوان یک دوست و هم‌تیمی جلو رفتم وگرنه حواس خود شجاع جمع بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید