نماینده ولی‌فقیه در سپاه:کوچکترین حرکت دشمن با پاسخ قاطع روبر می‌شود

0
11

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه معامله قرن هرگز صورت نخواهد گرفت، یادآور شد: هدف دشمن از ایجاد معامله قرن، انداختن مسلمانان به جان هم است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌صادقی در جمع راهپیمایان روز قدس در مصلای رشت  با اشاره به اینکه مردم شریف ایران به رقم تمام سختی ها، مشکلات و ناملایمات جبهه استکبار همواره در صحنه دفاع از انقلاب حضور دارند،گفت: خدمت به این مردم بزرگترین عبادت است.

وی با بیان اینکه بزرگترین مبارزه با استکبار خدمت به مردم است، یادآور شد: روز قدس نماد حق علیه باطل است.

حاج‌صادقی با تاکید بر اینکه ملت ایران شور حسینی، روحیه انقلابی و استقامت الهی خود را در برابر دشمن حفظ کنند، گفت: ملت ایران هرگز در برابر توطئه های دشمن هراسی ندارند و این استقامت برگرفته از حضرت ابوالفضل العباس (ع) است که دست و جان خود را می دهند اما انقلاب خود را از دست نمی دهند.

وی با اشاره به تدبیر هوشمندانه امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس یادآور شد: انقلاب اسلامی همواره با قاطعیت، رژیم اشغالگر صهیونیستی را به رسمیت نمی شناخته است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه  با بیان اینکه دشمن در تمام توطئه ها و دسیسه ها علیه انقلاب به شکست رسیده است گفت: آخرین توطئه دشمن ایجاد اختلاف است.

وی با تاکید بر اینکه معامله قرن هرگز صورت نخواهد گرفت، افزود: هدف دشمن از ایجاد معامله قرن، انداختن مسلمانان به جان هم است.

حاج‌صادقی  با اشاره به موفقیت های جبهه مقاومت در سوریه، لبنان، عراق و …گفت: پیروزی جبهه مقاومت در یمن هم نزدیک است و استکبار در برابر جبهه مقاومت مردمی در یمن توان ایستادگی و مقابله را ندارد.

وی انقلاب اسلامی را زمینه ساز ظهور منجی عالم دانست و ادامه داد: برای تحقق این امر باید استقامت فکری و عملی خود را افزایش دهیم.

نماینده ولی‌فقیه  با تاکید بر اینکه دشمن بدنبال فروکش نمودن روحیه انقلابی و جهادی ملت ایران است اضافه کرد: ولایت فقیه و استقامت ملت ایران و پیروی از دستورات رهبری همواره عامل پیروزی انقلاب در برابر دشمن است.

وی مردم را اربابان انقلاب عنوان کرد و افزود: مسئولین باید در برابر صاحبان این حکومت به فرموده رهبری سربازی و فرمانبری کنند.

حاج‌صادقی با بیان اینکه دشمن به خیال خام خود می خواهد تاثیر نفوذ رهبری را در میان مردم کاهش دهد خاطرنشان کرد: پیوند امت با ولایت  ناگسستنی است و ملت ایران تنها گوش به فرمان رهبری حکیمانه خود هستند و نمونه آن را می توان در راهپیمایی امروز مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح انقلاب اسلامی ایران در اوج آمادگی به لحاظ تجهیزات، امکانات، نیروی انسانی و اشراف اطلاعاتی قرار دارند، تصریح کرد: کوچکترین حرکت دشمن با پاسخ قاطع روبرو خواهد بود.

ادامه دارد…

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید