نماینده صومعه سرا: قدس و فلسطین را هرگز از انقلاب جدا نمی‌دانیم

0
19

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: ما هرگز قدس و فلسطین را از انقلاب جدا نمی‌دانیم و اولین قبله گاه و دومین حرم مسلمین جهان را در آغوش حمایت خود خواهیم فشرد.

سیدکاظم دلخوش در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم دیندار و انقلابی، اظهار کرد: روز قدس به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تنها روز فلسطین نیست بلکه روز اسلام و روز حکومت اسلامی است؛ روزی که باید به ابرقدرت‌ها فهماند آنها دیگر نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود: هرساله در این روز، تمام دنیا چشم به ملت ایران دوخته‌اند تا اتحاد و یکپارچگی‌مان را ببینند. مردمی که در تمامی دوران پرفراز و نشیب با وجود تمامی فشارها و مشکلات همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده‌اند و در این بین دشمنانی که سالیان متمادی با حربه‌ها شیطانی سعی در تضعیف نظام و گسستن اتحاد ملت ایران نموده‌اند اما تا به امروز موفق نبوده‌اند چراکه ملت ایران برای حفظ این آب و خاک و آرمان‌های نظام و حمایت از مسلمانان جهان و مظلومان خون‌ها داده‌اند و این مرز و بوم و انقلاب را با خون دل پاسداری کرده‌اند.

وی گفت: امروز توفیقی دوباره دست داده است تا یکبار دیگر در صفوف اتحاد و یکرنگی با مشت‌های گره کرده در روز قدس هم صدا با تمام آزادی خواهان جهان فریاد “القدس لنا” سر دهیم و تظلم خواهی از ظالمان عالم را طنین انداز کنیم.

دلخوش تصریح کرد: ما هرگز قدس و فلسطین را از انقلاب جدا نمی‌دانیم و اولین قبله گاه و دومین حرم مسلمین جهان را در آغوش حمایت خود خواهیم فشرد و همواره با حضور در راهپیمایی روز قدس یکبار دیگر مهر سکوت بر لبان گزافه گوی دشمنان می‌زنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید