استقلالی‌ها هم راه پیشکسوتان پرسپولیس را می‌روند

0
15

به گزارش خبرورزشی، گروهی از مدیران اسبق و فعلی باشگاه استقلال به همراه جمعی از پیشکسوتان این باشگاه گرد هم آمدند تا برای ایجاد هسته مرکزی و ورود به بازار بورس تصمیمات نهایی اتخاذ شود.
هدف از تشکیل این جلسه تأسیس تعاونی سهامی عام برای هواداران و اهالی رسانه بود و در خصوص واگذاری باشگاه استقلال به بخش خصوصی و سهامدار شدن هواداران و پیشکسوتان و همچنین اهالی رسانه بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه خلیل‌زاده نایب‌رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال (رئیس اتاق تعاون تهران و نایب‌رئیس اتاق تعاون ایران)، هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال، علی جباری رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه، کاظم اولیایی و تنی چند از پیشکسوتان تیم استقلال حضور داشتند.
از اتفاقات کم‌سابقه در این باره اینکه با حضور اسماعیل خلیل زاده و هادی مباشری در این نشست، مشخص شد مسئولان فعلی باشگاه استقلال دوشادوش مدیران اسبق و پیشکسوتان استقلال در تلاش هستند شرکت مربوطه به ثبت رسیده و بخش ۴۹ درصدی سهام به هواداران باشگاه واگذار شود. اتفاقی که در سال‌های گذشته هر بار سیدکاظم اولیایی برای راه‌اندازی این شرکت اقدام می‌کرد همواره با سنگ‌اندازی مدیران پیشین مواجه می‌شد و تلاش‌های گروه مربوطه به هدر می‌رفت.
اسماعیل خلیل زاده نایب رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در این جلسه گفت: «اتاق تعاون نمی‌تواند در تأسیس این شرکت دخالتی داشته باشد ولی من به عنوان رئیس اتاق تعاون تهران این قول را می‌دهم که در رأی‌گیری برای تصویب این شرکت صد درصد از مؤسسین شرکت حمایت کنم. ضمن اینکه از طرف باشگاه استقلال هم اعلام می‌کنم هر کاری لازم باشد دریغ نخواهد شد».
همچنین هادی مباشری معاونت اجرایی باشگاه استقلال از آمادگی کامل باشگاه برای راه‌اندازی این شرکت و واگذاری سهام باشگاه استقلال به مردم خبر داد البته در صورتی که وزارت ورزش هم همکاری لازم را در این زمینه داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید