تارتار در دوراهی تیم امید و نفت مسجدسلیمان؟

0
25

به گزارش خبرگزاری خبآنلاین؛البته این موضوع کمتر رسانه ای شده است ولی چندی پیش، دو باشگاه تهرانی به این مربی جوان پیشنهاد همکاری دادند که آن زمان، تارتار تصمیم گرفته بود فصل را با پارس تمام کند و حالا که کارش به سرانجام رسیده، متوجه شده هر دو باشگاه مدنظر، سرمربی فصل آینده خود را انتخاب کرده اند و دیگر نیازی به او ندارند!

 از سوی دیگر، پیشنهادهای بهتری به دستش نرسیده که بخواهد بررسی دقیق و موشکافانه ای انجام بدهد. به عنوان مثال،خبر رسیده که او از لیگ یک پیشنهاد گرفته که طبیعتا سخت است یک مربی بعد از دو فصل موفق در لیگ برتر، به لیگ یک برود. البته خبر دیگری هم هست،اینکه او گزینه هدایت تیم امید در مرحله انتخابی المپیک شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تارتار را جانشین زلاتکو کرانچار می کنند. البته حمید استیلی و مسئولان کمیته ملی المپیک در کنار مدیران فدراسیون فوتبال باید نظر نهایی خود را اعلام کنند.

همچنین تارتار در لیست مربیان مدنظر باشگاه نفت مسجدسلیمان هم قرار گرفته است. آنها پیشنهاد نسبتا خوبی به تارتار داده اند و اگر پیشنهاد تیم امید به هر دلیلی منتفی شود،او می تواند روی حضور در نفت مسجدسلیمان حساب باز کند.

۲۵۱ ۲۵۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید