بیانیه انجمن رسانه‌های ورزشی ایران در پی حوادث اصفهان

0
12

به گزارش خبرورزشی، انجمن رسانه‌های ورزشی ایران طی بیانیه‌ای درباره حوادث اصفهان از مسئولان ذیربط خواست نسبت به جبران خسارت‌های عکاسان و خبرنگاران اقدام کنند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

حوادث رخ داده در پایان بازی سپاهان و پرسپولیس یک بار دیگر عمق مظلومیت خبرنگاران و عکاسان ورزشی را به نمایش گذاشت.همیشه در ورزش ایران همین رسم غلط جریان داشته که آب و دان و نام و نان ورزش برای دیگران باشد و جشن و شادی اش برای این و آن و در عوض سنگش پیش پای لَنگِ خبرنگاران و عکاسان این بار هم در حوادث ورزشگاه نقش جهان اتومبیل خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های ورزشی خسارت دید.
قطعا رسانه‌هایی که نمایندگان اعزامی شان در این حادثه خسارت دیدند، از مجاری قانونی موضوع را پیگیری می‌کنند و به موازات این پیگیری ها، انجمن رسانه‌های ورزشی ایران از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاه سپاهان و نهاد‌های ورزشی و غیر ورزشی استان اصفهان توقع دارد اجازه ندهند حق خبرنگاران و عکاسان خسارت خورده پایمال شود.
برای بهبود وضعیت فرهنگی ورزشگاه‌ها نیز، خسته از هشدار‌های هزارباره به مسوولان، این بار دست به دعا برمی داریم چرا که بی تعارف دیگر به تدابیر مسوولان محترم ورزش و ورزشگاه‌ها امیدی نداریم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید