استراماچونی: خودم تعیین می‌کنم چه کسانی در استقلال بمانند

0
35

به گزارش خبرورزشی، به موازات بیشتر شدن احتمال حضور استراماچونی در استقلال نشانه‌های اختلاف میان او و فرهاد مجیدی هم هویدا می‌شود و مشخص نیست فرهاد در این شرایط چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد. بر اساس خبری که دیروز شنیدیم آندره‌آ استراماچونی اصلاً نمی‌خواهد یارگیری برای فصل آینده را به مجیدی واگذار کند و این یعنی دقیقاً خلاف آنچه که مدیران باشگاه در ماه گذشته پس از اخراج شفر بر زبان آورده بودند. استقلالی‌ها قبلاً می‌گفتند با توجه به اینکه سرمربی جدید اشراف کاملی به بازیکنان ایرانی ندارد، ولی فرهاد مجیدی برخلاف آن، کاملاً می‌داند وضع از چه قرار است، یارگیری برای لیگ نوزدهم تا حد بسیار زیادی زیر نظر فرهاد انجام شود و استراماچونی فقط روی جذب یکی، دو مهره خارجی نظارت کند، ولی حالا از گوشه و کنار خبر می‌رسد که قضیه کاملاً متفاوت از قبل شده است. سرمربی ایتالیایی استقلال تأکید دارد نمی‌خواهد کاری که مسئولیتش با خود او است را در اختیار دیگران بسپارد و حالا که وقت کافی دارد، دلیلی ندارد که کارش را در اختیار مجیدی یا هرکس دیگری بگذارد روی همین اصل به مقامات باشگاه تأکید کرده بازیکنان شاغل در لیگ ایران را نمی‌شناسد، اما در رابطه با مهره‌هایی که قراردادشان تمام شده و به قول معروف در لیست اخراجی‌ها قرار گرفته‌اند، می‌خواهد شخصاً تصمیم بگیرد و تکلیف‌شان توسط خود او معین شود. استراماچونی می‌خواهد فیلم بازی‌ها و کارنامه بازیکنانی که قراردادشان با استقلال تمام شده را ببیند و خودش در موردشان تصمیم بگیرد که آن‌ها را می‌خواهد یا نه؟
به این ترتیب استراماچونی قطعاً خلاصه فیلم بازیکنانی نظیر منشا، گونسالوس و مهدی رحمتی را خواهد دید و پس از آن تصمیم نهایی‌اش را اتخاذ می‌کند. اتفاقی که می‌تواند نقش فرهاد مجیدی را کمرنگ‌تر از قبل کند و باید دید او با این شرایط در استقلال ماندگار می‌شود یا نه؟
چند روز قبل بحث بر سر آن بود که فرهاد مجیدی تمایلی به حفظ گونسالوس و منشا ندارد، ولی با آمدن استراماچونی شاید شرایط کاملاً متفاوت از قبل شود، چون مربی ایتالیایی می‌خواهد ابتدا همه نفرات را شناخته و پس از آن تصمیم بگیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید