پورقاز: دوست دارم این دفعه اگر گل زدم پای اشتباه داوری به میان نیاید

0
17
پورقاز: گل بزنم تیم نبرد فایده‌ای ندارد
به گزارش خبرورزشی، در آخرین بازی سپاهان- پرسپولیس در اصفهان دو تیم به نتیجه مساوی یک- یک دست یافتند که زننده گل سپاهان عزت پورقاز بود. مدافعی که این فصل با زدن ۵ گل در لیگ برتر و یک گل در جام‌حذفی گلزن‌ترین مدافع لیگ برتری بود. به بهانه بازی امروز در نیمه‌نهایی جام‌حذفی دقایقی با این مدافع بدون حاشیه صحبت کردیم که در زیر می‌خوانید.
* آیا در بازی امروز هم به گلزنی فکر می‌کنی؟
من هیچ وقت برای حریفی کری نخوانده‌ام. گل زدن در همه بازی‌ها را دوست دارم. چه حریف‌مان استقلال خوزستان باشد که در قعر جدول قرار دارد و چه پرسپولیس که صدرنشین است. (عزت پورقاز آخرین گل خود را در لیگ برتر به استقلال خوزستان زد) البته آزادی عمل را در سپاهان مدیون امیر قلعه‌نویی هستم که به من اجازه پیشروی را می‌دهد و همچنین همبازیانم که هنگام حمله به خوبی جای من را پر می‌کنند. دوست دارم این دفعه اگر گل زدم پای اشتباه داوری به میان نیاید. چون وقتی گل می‌زنی، اما تیمت نمی‌برد اصلاً فایده‌ای ندارد.
* به نظر می‌رسد تو برای این بازی یک انگیزه ویژه داری به این خاطر که ویلموتس قرار است این بازی را از نزدیک تماشا کند؟
درست است. من در این بازی هم برای سپاهان بازی می‌کنم و هم تیم ملی. فکر می‌کردم هم در جام جهانی همراه تیم ملی باشم و هم در جام ملت‌ها و تصور می‌کردم در جام ملت‌ها بازی به من می‌رسد. خب دیدگاه کارلوس کی‌روش چیزی غیر از این بود. نه در فوتبال حتی در زندگی هم همه چیز آن‌طور که تو می‌خواهی پیش نمی‌رود. من ناامید نشده‌ام و همچنان تلاش می‌کنم. خوشحالم این فصل روز‌های خوبی با سپاهان داشته‌ام و با کمک همبازیانم ۶ گل زده‌ام و گلزن‌ترین مدافع لیگ برتر بوده‌ام. امیدوارم در این بازی هم برای سپاهان بازیکن خوبی باشم و به لطف بازی خوبی که برای سپاهان ارائه می‌دهم دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شوم. حس درونی من این‌طور است که تاکنون به اردوی تیم ملی دعوت نشدم و برای دوباره ملی‌پوش شدن انگیزه و اشتیاق زیادی دارم.
* قرارداد تو با سپاهان به پایان رسیده است. آیا فصل بعد در این تیم می‌مانی؟
پیشنهاداتی بوده و صحبت‌هایی شده، اما واقعیت این است که من از حضور در سپاهان راضی هستم. این تیم و تماشاگرانش را دوست دارم و به دنبال این هستم به همراه تیم بازی در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنم. البته در روز‌های گذشته نه به پیشنهاداتی که بوده فکر کردم و نه به فصل آینده، چون الان وقتش نیست. الان همه فکر و ذهنم به بازی با پرسپولیس است؛ اینکه در این بازی بهترین نمایش خود را داشته باشم و به تیم برای موفقیت در این بازی کمک کنم.
* و کمی هم در مورد بازی صحبت کن. ظاهراً تماشاگران هم ۳۰ به ۷۰ شده‌اند.
بازی سختی را پیش‌رو داریم. نیاز به گفتن من نیست که پرسپولیس تیم خوبی است، اما ما هم سپاهان هستیم و به زمین می‌رویم که یک بازی خوب به نمایش بگذاریم و در نهایت برنده شویم. در مورد تماشاگران هم باید بگویم، چون در این بازی ما میزبان هستیم باید طبق قانونی که در همه جای دنیا وجود دارد از ظرفیت ۹۰ درصد بهره می‌بردیم. حالا اگر اتفاقی غیر از این رخ دهد باید بگویم ما قانونی را پیاده خواهیم کرد که در فوتبال حرفه‌ای جایگاهی ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید