سرعت مان بالا باشد سپاهان را شکست می دهیم

0
14

به گزارش خبرورزشی، مهدی شیری یکی از ارکان مهم در دیدار امشب پرسپولیس برابر سپاهان به حساب می‌آید و باید در دفاع و حمله، به تیمش کمک کند. شیری در این خصوص گفت: «ما به مسائل حاشیه‌ای کاری نداریم و اصلا اخبار مربوط به حاشیه‌ها را دنبال نمی‌کنیم. فقط می‌خواهیم در مقابل سپاهان به برتری برسیم و به همین خاطر تمرکز زیادی در تمرینات داریم. برانکو برنامه‌های مشخصی به ما داده و قصد داریم در اصفهان، از سد سپاهان بگذریم تا به فینال جام حذفی برسیم.»
او در خصوص تاکتیک‌های تیمش برای بازی با سپاهان افزود: «نمی توانم به صورت کامل این موضوع را توضیح بدهم. امشب و همزمان با بازی همه چیز را متوجه می‌شوید. به خاطر اینکه تعداد زیادی بازی انجام می‌دهیم، معمولا تیم ها، ما را می‌شناسند، اما فکر می‌کنم اگر سرعت مان را بالا ببریم، توانایی عبور از سپاهان را داریم. آن‌ها تیم قدرتمندی هستند و نایب قهرمان شدند، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و برای آبروی خودمان بازی می‌کنیم. مطمئن باشید از لحظه اول برای کسب برد در همان ۹۰ دقیقه بازی را شروع می‌کنیم و امیدوارم که همه چیز به سودمان تمام شود، چون به این قهرمانی هم نیاز داریم تا به هواداران مان هدیه بدهیم.»
این مدافع که در نیم فصل از پیکان به پرسپولیس اضافه شود، ادامه داد: «فصل بسیار سختی را تجربه کردم. در هفته‌های پایانی نیم فصل اول در پیکان بودم و شرایط واقعا دشوار شد. در نیم فصل دوم نیز، بازی‌های فشرده‌ای داشتیم، ولی خدا خواست تا به قهرمانی برسیم و خستگی مان در برود. البته حیف شد که در آسیا نتوانستیم از گروه مان صعود کنیم و همیشه حسرت این موضوع را می‌خوریم، ولی با قهرمانی در جام حذفی، همه چیز جبران می‌شود.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید