خلیلی از فوتبال چاله‌میدانی در نقش‌جهان می‌گوید!

0
23
خلیلی از فوتبال چاله‌میدانی در نقش‌جهان می‌گوید!
به گزارش خبرورزشی، محسن خلیلی با ابراز گلایه از نحوه میزبانی تیم سپاهان از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی اظهار داشت: واقعاً جای تعجب داشت که در این سطح از بازی‌ها به این شکل تیمی مثل سپاهان از پرسپولیس میزبانی کند. متأسفانه ما از دیروز شاهد اتفاقات ناپسندی بودیم. وقتی در جلسه هماهنگی با حضور نماینده شورای تأمین برگزار شد قانون ۵۰-۵۰ سکو‌ها تبدیل به ۷۰ به ۳۰ شد انتظار اتفاقات دیگر هم داشتیم. متأسفانه همان ۳۰ درصدی که برای هواداران ما در نظر گرفتند را نیز به آن عمل نکردند. قیمت بلیت تماشاگران ما را دو برابر کردند. بلیت‌فروشی به شکل عجیبی انجام شد. هواداران ما که بلیت داشتند را به ورزشگاه راه ندادند و ترفند‌هایی به وجود آوردند تا سکو‌های ما پر نشود. با همه این اتفاقات ما سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم و نتیجه آن را در زمین گرفتیم. آن‌ها خیلی بهتر از این می‌توانستند از پرسپولیس و هوادارانش میزبانی کنند.
وی افزود: واقعاً عجیب است که سپاهانی‌ها به این فکر نکردند این فوتبال ادامه دارد. شاید آن‌ها فکر کردند همین تک‌بازی انجام می‌شود و دیگر قرار نیست این دو تیم با همدیگر مقابله کنند. واقعاً چنین رفتار‌هایی برای فوتبال ایران زشت است. به نظر من همه تنش‌ها از فضای مجازی شکل گرفت و باعث شد که تماشاگران سپاهان را علیه ما تحریک کنند. هواداران پرسپولیس مثل همیشه مظلوم واقع شدند و دیدید امروز به هر شکلی که می‌شد آن‌ها را عذاب دادند. کتکشان زدند در صف بلیت‌فروشی نگهشان داشتند. بلیت‌ها را خریدند، اما به ورزشگاه راهشان ندادند. من نمی‌دانم مگر فوتبال برای این تماشاگر انجام نمی‌شود. متأسفانه یکسری اتفاقاتی اینجا رخ داد که واقعاً جای تأسف دارد. ما سکوت کردیم تا تنشی ایجاد نشود، اما دیدید که چه شرایطی را به وجود آوردند.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چرا نیمکت پرسپولیس در چند صحنه به داور بازی اعتراض داشت، گفت: ما دیدیم از اول بازی هر سوتی که داور می‌زند با عکس‌العمل نیمکت‌نشینان سپاهان مواجه می‌شود و آن‌ها کم بود به وسط زمین بروند. ما هم فقط در یکی دو صحنه از حقمان دفاع کردیم که فکر نکنم اتفاق خاصی رخ داد. تنش‌های اصلی را در داخل زمین از سوی بازیکنان سپاهان و روی سکو‌ها از سوی هواداران این تیم دیدیم. واقعاً این رسم مهمان‌نوازی نبود. ما همه کار می‌کنیم تا تماشاگران از فوتبال لذت ببرند، اما اینجا سخت‌ترین شرایط را برای هواداران ما به وجود آوردند تا به ورزشگاه نیایند. بعد از آن همه دردسری که برای تماشاگران پرسپولیس به وجود آوردند در آخر هم دیدید شیشه‌های اتوبوس تیم ما را شکستند.
خلیلی درباره درگیری کی‌روش و سروش رفیعی نیز عنوان کرد: من، چون از این صحنه دور بودم درگیری را ندیدم، اما با چشم دیدم که وقتی بازیکن سپاهان از زمین بیرون آمد چه حرکات زشتی را انجام داد. حرکاتی که من در عمر فوتبالم نظیر آن را ندیده بودم. مهاجم سپاهان قبل از ورود به رختکن ایستاده بود و خطاب به سروش داد می‌زد که “بیا اینجا تا بگویم چه خبر است”.
وی در پایان گفت: به نظر من صحنه‌هایی که من امروز در اصفهان دیدم برای فوتبالمان خیلی بد است. هیچکدام از این کار‌ها با روح جوانمردی سازگاری ندارد. به نظر من همین تنش‌ها بود که بازیکنان سپاهان را در زمین مسابقه به آن شکل تحریک می‌کرد. کی‌روش در زمین و بیرون از زمین کار‌هایی انجام داد که انگار اینجا چاله‌میدان بود. به نظر من اگر جلو این اتفاقات گرفته نشود برای آینده فوتبالمان خیلی بد خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید