حجازی: مشکل استقلال مربی نیست، مدعیان هستند

0
13

به گزارش خبرورزشی،  آتیلا حجازی مثال می‌زند پپ گواردیولا بعد از خداحافظی از بازیگری سرمربی تیم ب بارسلونا و مدتی بعد سرمربی تیم اصلی بارسا شد و به موفقیت رسید. تک‌پسر اسطوره باشگاه استقلال در ادامه صحبت‌هایش به خبرورزشی گفت: مشکل استقلال مربی نیست، مدعیانی هستند که از هر روشی برای زدن این تیم استفاده می‌کنند. متأسفانه استقلال ده‌ها مدعی مدیریتی و سرمربیگری دارد و فقط یک نفر می‌تواند مدیرعامل و یک نفر سرمربی باشد، اما این دو نفر هم باید به مشکلات باشگاه و تیم رسیدگی کنند و هم با ۳۰، ۲۰ نفر دیگر مقابله!
حجازی در خصوص انتخاب سرمربی خارجی برای آبی‌پوشان گفت: مربی درجه یک، دو یا سوم دنیا در تیم‌های ملی تراز اول و تیم‌های باشگاهی بزرگ و به ردیف در باشگاه‌های معمولی اروپا مربیگری می‌کنند برخی هم به دلیل دستمزد بالا در چین و چند کشور حوزه خلیج‌فارس حضور دارند. پس به این نتیجه می‌رسیم که مربیان درجه چهارم به فوتبال باشگاهی ما اضافه می‌شوند، در این صورت چرا فردی نظیر فرهاد مجیدی سرمربیگری نکند؟ در استقلال حداقل ۵۰ درصد کار کنترل کردن حاشیه‌هاست، این تیم متعلق به چند بوقچی که در استادیوم و فضای مجازی به خاطر رئیس خود به بقیه اهانت می‌کنند، نیست.
مربی اسبق استقلال در خصوص نقش کمیته فنی در انتخاب سرمربی و بازیکن گفت: در همه جای دنیا کمیته فنی حضور دارد و تأثیرگذار است، ولی در کشورمان بهتر است اسمش را بگذاریم کمیته تشریفاتی. به نوعی مثل یک بازی تشریفاتی می‌ماند. آیا کمیته فنی به این نتیجه رسیده که استقلال در جناح چپ و خط حمله نیاز به تقویت دارد؟ خب چه گزینه‌هایی را به باشگاه معرفی کرده‌اند؟
آتیلا در خصوص احتمال حضور وینفرد شفر در تیم بن‌یاس گفت: اگر به این تیم برود کار بزرگی در حق استقلال انجام داده و نشان می‌دهد انسان باوقاری است، چون اگر تیم نگیرد یک میلیون و دویست هزار دلار از استقلال می‌گیرد، ولی در صورت عقد قرارداد با بن‌یاس بر اساس قوانین حاکم میان امارات و آلمان باید بیش از ۴۰ درصد دستمزدش را در آلمان به عنوان مالیات پرداخت کند.
حجازی در پایان درباره هشتمین سالگرد پدرش گفت: باشگاه استقلال خیلی اصرار داشت بانی برگزاری مراسم باشد که از مدیریت باشگاه تشکر کردیم. آن‌ها هم در مراسم شرکت کردند، اما به نظرم شلوغ‌ترین مراسم ۴ سال اخیر بود که چهره‌های فوتبالی بزرگ و هواداران محترم استقلال و پرسپولیس در این مراسم شرکت کردند. خیلی چهره‌ها نیز در فضای مجازی ابراز لطف کردند و من به سهم خودم از تک‌تک هموطنان تشکر می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید