افشاگرى عجيب میرشاد ماجدى درباره انتخاب "سرمربى استقلال"

0
13

به گزارش خبرورزشی، میرشاد ماجدی، در خصوص اظهار نظر اسماعیل خلیل‌زاده مبنی بر اینکه در نشست هیات مدیره مقرر شد ماجدی و خطیر نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال در مذاکره با مربی خارجی باشند گفت: اظهار نظر آقای خلیل‌زاده درست است و در نشست هیات مدیره این مسئولیت به من و معاون باشگاه استقلال با هماهنگی کمیته فنی محول شد اما روی این موضوع بحث دارم.

وی افزود: اعضای هیات مدیره در آن جلسه‌ای که آقای خلیل‌زاده اشاره کرده است مقرر کردند که مربی تیم بر اساس تفاهم و توافق انتخاب شود اما تفاهمی در این باره وجود نداشت! مدیرعامل باشگاه و معاون او فقط یک اسم به نام استراماچونی آوردند و روی میز گذاشتند و تاکید کردند که من به همراه آنها به ترکیه بروم و قرارداد را امضا کنم اما من گفتم این موضوع را نمی‌پذیرم چون قرار بود رزومه چند سرمربی بررسی شود و بعد به یک اسم واحد برسیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در ادامه گفت: من که نه در پیدا کردن این مربی نقش داشتم و نه تحقیقی در مورد او کرده بودم چرا باید به ترکیه برای امضای قرارداد می‌رفتم؟ دوستان یک اسم آوردند و روی میز گذاشتند و گفتند با همین مربی ببندیم!

وی در خصوص اینکه آیا وی مخالف جذب مربی ایتالیایی است گفت: به من گفتند استراماچونی مربی خوبی است ولی من گفتم این نظر شما است! من او را قبول ندارم. به همین خاطر است که گفتم من از عقد قرارداد با این مربی نه خبری دارم و نه می‌دانم که مدیران باشگاه به ترکیه رفته اند.

ماجدی در پایان تاکید کرد: من از طریق رسانه شما می گویم از آنجا که در هیچکدام از مباحث روند انتخاب سرمربی خارجی استقلال خبری نداشتم به همین دلیل برای امضای قرارداد راهی ترکیه نشدم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید