مذاکره جدی باشگاه تراکتورسازی با قطبی

0
14
مذاکره جدی باشگاه تراکتورسازی با قطبی
به گزارش خبرورزشی، پس از به بن‌بست خوردن مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با جواد نکونام و علی دایی، مدیران این باشگاه این بار به سراغ افشین قطبی، سرمربی فصل گذشته تیم فولاد خوزستان رفته اند و در چند روز گذشته مذاکراتی با این مربی برای هدایت تیم‌شان در فصل آینده داشته‌اند.
در این راستا عباس الیاسی، رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه تراکتورسازی مسئول مذاکره با قطبی بوده است و حتی توافقاتی نیز بین طرفین صورت گرفته، اما قرار است تصمیم نهایی در این خصوص پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره باشگاه و معرفی مدیرعامل جدید گرفته شود. البته نکته دیگر درباره باشگاه تبریزی این است که برخی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه موافق انتخاب سرمربی ایرانی نیستند و به دنبال جذب یک مربی جوان خارجی هستند. در همین زمینه هم شنیده می‌شود محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی با دو گزینه خارجی برای هدایت تیمش صحبت کرده است، اما تصمیم‌گیری نهایی در این خصوص به روز‌های آینده موکول شده است.
خبر دیگر از تراکتورسازان نیز این است که غلامرضا صادقیان، یکی از مدیران بومی استان آذربایجان شرقی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شده و حتی حکم مدیرعاملی او نیز از سوی زنوزی صادر شده است. صادقیان که سابقه مدیریت در شرکت‌های متعلق به زنوزی را دارد، به احتمال فراوان طی چند روز آینده به صورت رسمی سکان مدیریت باشگاه تبریزی را در دست خواهد گرفت تا در اولین گام سرمربی جدید سرخپوشان را معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید