ورمزیار: تا کی تماشاگر قهرمانی‌های پرسپولیس‌ باشیم؟

0
23

به گزارش خبرورزشی، صادق ورمزیار که از شنیدن لو رفتن اسناد محرمانه قرارداد بازیکنان خارجی و سرمربی فصل قبل استقلال متعجب شده بود درباره بحث سرمربی فصل بعد استقلال هم با خبرورزشی حرف زد.
* چطور ممکن است متن قرارداد‌های بازیکنان استقلال صفحه به صفحه منتشر شود؟
این موضوع باورکردنی نیست. باید دید قرارداد‌ها از چه طریق و به چه صورت لو رفته‌اند. به هر حال اتفاقی است که افتاده و بیش از پیش استقلال را به دردسر انداخته است.
* مدیران باشگاه چکار کنند؟
باید هرچه سریع‌تر این موضع را جمع و جور کنند، چون تیم به اندازه کافی مشکل دارد و اگر قرار باشد باز هم با این مسائل حاشیه‌های بیشتری برای تیم به‌وجود بیاید وضعیت از این هم برای استقلال بدتر می‌شود. استقلال چند فصل است که قهرمان لیگ نشده و مردم دیگر تحمل مشکلات بیشتر را ندارند.
* شما موافق به خدمت گیری مربی خارجی هستید؟
اگر قرار است مربی خارجی بیاید که باز هم تیم را دوم و سوم جدول تحویل بدهد بهتر است با همین گزینه‌های داخلی به کار ادامه بدهیم، اما اگر قرار است مربی خارجی حتماً باشد باید یک مربی صاحب سبک و نامدار را به تهران بیاورند.
* چطور؟
مربی خارجی ضعیف، فقط خودش به تیم هزینه تحمیل نمی‌کند. او اصرار می‌کند دو تا بازیکن خارجی هم بیاورد که آن‌ها هم بار اضافه دیگری روی هزینه‌های قبلی می‌شوند و در نهایت هم هوادار می‌ماند و یک فصل دیگر بدون جام! تا کی تماشاگر قهرمانی های پرسپولیس باشیم؟
* با این وصف وقتی فرهاد مجیدی گفته اگر بماند تیم را می‌سازد، می‌تواند هدایت استقلال در فصل بعد را در دست بگیرد؟
هر کسی بهتر از دیگران می‌داند در چنته اش چه دارد. ولی تجربه ۳۰ ساله من می‌گوید این کار برای فرهاد مجیدی یک‌مقدار سخت است. استقلال تیمی بزرگ با حواشی و مسائل بزرگ است که کار را برای یک تازه‌وارد بیش از تصور سخت می‌کند. اگر مجیدی می‌خواهد بیاید باید خیلی خیلی پرقدرت جلو بیاید تا بتواند موفق باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید