اولین واکنش جواد نکونام به حضورش در فولاد

0
16

به گزارش خبرورزشی، جواد نکونام کاپیتان اسبق تیم ملی که اخیرا به عنوان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شده با انتشار پستی در صفحه شخصی خود نسبت به این انتخاب واکنش نشان داد و از همه اهالی فوتبال خوزستان رخصت طلبید.

او دراین پست ضمن ابراز خشنودی از حضور در تیم فولاد و تشکر از همه پیشکسوتان فوتبال خوزستان اعلام کرد که هدف های بزرگی را در سر دارد و کارش را بلافاصله بعد از امضا قرارداد آغاز کرده است.

با سلام به مردم عزیز خوزستان
بسیار خوشحالم فصل تازه مربیگری من با نام ((فولاد)) و ((خوزستان)) آغاز شده است. خوشحالم حالا در یکی از بهترین باشگاه های ایران حضور دارم. همیشه و همه جا مردم خوب و خونگرم خوزستان من را مورد لطف خود قرار داده‌اند و این وظیفه ام را سنگین تر می کند؛ مردم خونگرمی که به تمام ایران درس شجاعت و صبر و ایثار و محبت دادند.
از لحظه‌ای که پیشنهاد این باشگاه به دستم رسید اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد، شادی دل مردم با عشقی به نام فوتبال بود که با وجود همه مشکلات و سختی ها هیچگاه از حرارت عشق خوزستانی ها به فوتبال کاسته نشده است.
برای ما حمایت هواداران اهمیت فراوانی دارد و به خوبی می دانیم با حضور گرم آنها می ‌توانیم هر قله ای را فتح کنیم.
خوشحالم به کارخانه بازیکن سازی فولاد آمده‌ایم. هدف های بزرگی در سر داریم. می دانیم اینجا باید شبانه روز کار و تلاش کنیم. یادمان نرفته در ادوار مختلف ستاره هایی از خوزستان در آسمان فوتبالمان درخشیده اند. همین جا به هواداران عزیز و خونگرم تضمین می دهم با تمام وجود برای سربلندی فولاد تلاش کنیم تا به هدف اصلی مان که همان شاد کردن دل شماست برسیم.
بعد از امضای قرارداد بدون هیچ اتلاف زمانی کار را آغاز کردیم. برنامه ریزی برای موفقیت فولاد آغاز شده و همه می دانیم فصل آینده فصل سختی است.
در پایان از همه پیشکسوتان فوتبال خوزستان و همه کسانی که حقی بر گردن فولاد و فوتبال خوزستان دارند رخصت می گیریم.
امیدوارم روزهای خوب، شیرین و بزرگی را با هم سپری کنیم.

برادر کوچک شما- جواد نکونام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید