قلیچ: رادوشوویچ در حد بازی با سپاهان نیست!

0
20

به گزارش خبرورزشی، وحید قلیچ معتقد است اگر قرار باشد گلر گران‌قیمت خارجی خریداری شود که سالی یکی دو بازی برای پرسپولیس انجام دهد چه اشکالی دارد همین فرصت به دروازه‌بان‌های جوان و شایسته ایرانی داده شود؟ او حرف‌های جالب‌تری هم زد که خواندن آن خالی از لطف نیست.
* آقاوحید، در آستانه بازی با سپاهان اصفهان نتیجه این بازی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
اگر پرسپولیس مثل مسابقه با السد برابر سپاهان بازی کند حتم بدانید در اصفهان و همان ۹۰ دقیقه کار را تمام می‌کند.
* بازی با السد در استادیوم آزادی بود مضاف بر اینکه نتیجه آن دیدار تأثیری بر سرنوشت پرسپولیس نداشت، چون زودتر از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده بود در حالی که بازی نقش جهان نیمه‌نهایی جام‌حذفی و در زمین سپاهان است.
با حرف شما موافقم. طبیعی است رسانه‌ها، هواداران و… باعث هیجان بیشتر و شاید استرس بازیکنان هر دو تیم شوند. منظورم این بود که اگر بروبچه‌های پرسپولیس بتوانند بر این هیجانات غلبه کنند می‌توانند در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنند، اما خودم فکر می‌کنم کار به ضربات پنالتی بکشد.
* و چه تیمی برنده می‌شود؟
سخت است، اما ما پرسپولیسی‌ها دوست داریم تیم خودمان برنده شود!
* البته گفته می‌شود علیرضا بیرانوند مصدوم شده و شاید به این بازی نرسد.
اگر این طور شود خیلی بد است!
* چرا؟ پرسپولیس بوژیدار رادوشوویچ را دارد.
رادوشوویچ در حد این بازی نیست. خاطرتان باشد قبل از بازی با ماشین‌سازی در تهران هم همین حرف را زدم. وقتی گلر ضعیف‌تری توی دروازه باشد خط دفاع هم اعتماد به نفس خودش را از دست می‌دهد. من نمی‌دانم چرا باید گلری خارجی با قیمت گران خریداری شود که سالی یکی دو بازی انجام دهد؟ چرا به همین ابوالفضل درویش‌وند اعتماد نمی‌شود؟ درویش‌وند هم جوان است و هم ایرانی. او هم می‌تواند سالی یکی دو بازی انجام بدهد. نمی‌تواند؟!
* چه بگوییم!
گلر دوم و سوم که باید ایرانی باشند. باید به جوانان مستعد خودمان اعتماد کنیم و بیرانوند‌های بیشتری تحویل جامعه فوتبال بدهیم. دل من برای امثال درویش‌وند می‌سوزد. البته امیدوارم علیرضا بیرانوند به بازی با سپاهان برسد و پزشکان تیم حداکثر تلاش خود را برای مداوای او به کار گیرند، چون غیبت این گلر ملی‌پوش ممکن است سنگین تمام شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید