رجبی: مجیدی در اندازه هدایت استقلال نیست

0
22

به گزارش خبرورزشی، از رضا رجبی درباره اسامی مربیان خارجی که در این مدت عنوان شده پرسیدیم و اینکه آیا فرهاد مجیدی می‌تواند هدایت استقلال را به دست بگیرد یا نه. صحبت های او را در ادامه می خوانید:
مربی خارجی با کدام منبع مالی؟
وقتی باشگاه از نظر مالی در امور روزمره اش مانده از کجا و با کدام منبع مالی می‌خواهد مربی خارجی به خدمت بگیرد؟
باشگاه هنوز تصمیم قطعی نگرفته
مسئولان باشگاه برای انتخاب سرمربی فصل بعد هنوز به هم‌اندیشی و وحدت لازم نرسیده‌اند که با مربی خارجی وارد فصل بعد شوند یا مربی ایرانی.
مربی خوب خارجی ۳۰ میلیاردی است
در این شرایط که مربیان کارنامه دارد زیر یک تا ۲ میلیون دلار پول نمی‌گیرند اگر قرار است سراغ مربی ۶۰۰، ۷۰۰ هزار دلاری برویم، نرویم بهتر است. اگر واقعاً ۳۰ میلیارد تومان داریم به مربی خارجی بدهیم همین امروز سراغش برویم وگرنه گزینه داخلی بهتر است.
برانکو ایران را می‌شناخت
اگر برانکو در این چند فصل در پرسپولیس موفق شده دلیلش سابقه شناخت کافی اش از فوتبال ایران در دورانی است که به عنوان سرمربی تیم ملی در ایران کار می‌کرد.
مربی خارجی برای ساکت کردن مردم است
اینکه این روز‌ها تأکید می‌شود مربی خارجی به استقلال می‌آید برای ساکت کردن مردم است. همان‌هایی که تأکید می‌کنند استقلال جام می‌خواهد و باید مربی خارجی بزرگ برایش بیاورند.
مجیدی در اندازه هدایت استقلال نیست
فرهاد مجیدی در این اندازه‌ها نیست که هدایت استقلال را در دست بگیرد. به فرهاد مجیدی گفتم اگر می‌خواهی مربی شوی باید از تیم‌های پایه شروع کنی. علی کریمی که از بالا شروع کرد الان کجاست؟ اگر مجیدی واقعاً عاشق مربیگری است وحید هاشمیان را ببیند که از تیم‌های درجه ششم شروع کرد و آرام آرام می‌خواهد بالا بیاید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید