حرف آخر| نه به تیم ناامید!

0
30

خبرورزشی/بهزاد آریس؛ سهمیه آسیا برای المپیک سه تیم است و همین موضوع کار تیم امید را سخت می‌کند. نتایج ضعیف کرانچار با تیم امید در حالی که در گروهی آسان و به میزبانی تهران قرار گرفته بود، باعث خواهد شد امید‌ها در مرحله نهایی در گروهی سخت قرار بگیرند چراکه در سیدبندی نهایی در سید چهار قرار گرفته‌اند. همین موضوع باعث شده مربیان ایرانی که فدراسیون به دنبال جانشینی آن‌ها به جای کرانچار است، ترجیح بدهند نیمکت تیم امید و افتخار صعود احتمالی با این تیم به المپیک ۲۰۲۰ توکیو پس از ۴۴ سال را نپذیرند و به فدراسیون «نه» بگویند.
یحیی گل‌محمدی گزینه اول فدراسیون بود که این مربی با تمدید قرارداد خود با پدیده به این پیشنهاد جواب منفی داد. رئیس فدراسیون تأیید کرد امیر قلعه‌نویی، مهدی مهدوی‌کیا و علیرضا منصوریان هم پیشنهاد هدایت تیم المپیک را نپذیرفته‌اند. روز‌ها به سرعت برای تیم امید در حال سپری شدن است و مربیان به تیم امید ایران که امید زیادی برای صعود به المپیک ندارد، پاسخ منفی می‌دهند.
قطعاً اگر کرانچار عملکرد بهتری داشت و به جای ایراد گرفتن از تیم ملی و کی‌روش در مقاطع مختلف، به کار خودش توجه می‌کرد و با امید‌ها نتایج بهتری می‌گرفت، الان مربیان داخلی به همین راحتی به پیشنهاد نشستن روی نیمکت تیم امید «نه» نمی‌گفتند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید